Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Sej temu nihče ne opereka. Samo očitno je dovolj ljudi, ki jim je lažje dat jurja, kot pa samostojno malo bolj spremljat zadeve in tip je izkoristil poslovno priložnost. Nihče vam ni branil oz. ne brani, da storite isto. Moraš pa priznat, da se zna prodat tako in drugače.

Se strinjam, kot rečeno, vse čestitke takim tipom. Samo hočem povedat da je to precejšnja loterija in da je v bullu enostavno svetovat, zdaj bodo pa večinoma poniknili, če bo začelo ornk dol sekat ampak saj to je napisal. Zanimivo za nekoga, ki je prejšnji teden mu nakazal jurja, on mu je svetoval npr. naj kupi par kovancev, če pride zdaj bear mu bo pa rekel kaj? Poberi dobičke in pojdi ven.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
stresno. še včeraj zvečer sem bil vesel da nisem prodal ker je šlo spet nekaj gor danes zjutraj pa panično prodajanje :valjamse:


kje mate buy orderje naštimane za eth?

Kaki stres, saj to je čar kripta. En dan se smejiš do ušes, naslednji jočeš od obupa. Skrbi za konstantno menjavo tvojega razpoloženja. Delnice so bolj dolgočasne, še v depresijo lahko padeš ko gledaš kako 1 leto pada. Počasi, malo po malo, ampak vztrajno
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in D_K

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Še vedno sem hladen kot špricar :) Tisti ETH, ki sem ga prodal, sem zdaj nazaj kupil.... Če bo šlo v K. bo pač šlo.

Nevem zakj ljudje zdaj v paniki prodajajo.

ETH fee: (in še raste)
Slow
1053
$32.29 | >10 Minutes
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Če koga daje preveč slaba volja, naj si pogleda graf btcja za par mesecev nazaj. Slika je še vedno lepa
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Jaz nisem v kriptu sploh.. Vedno ko se bitcoin prevec razdivja pa sem short delnico MSTR.. Tako da vse pod kontrolo :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Torej, kot vidimo, nismo se nic zvedeli, kateri guru je predvidel tole korekcijo. Ko gre gor, se tere gurujev in cenikov svetovanj, ko usece, vsi neznani...vse potihne...nobeden ne ve nic? A se lahko kdo izprsi, ker vemo, da vas nekaj spremlja par gurujev in kanalov...kdo je vceraj napovedal tole danes?
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Jaz nisem, twit od elona je bil par dni nazaj, tko da logike ni bilo in garant ni noben guru napovedal.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
In vsi indikatorji so kazali na korekcijo... ampak požrešnost ne pozna meja :D
Jaz vedno mislim, "mogoče gremo še pa malo gor in potem dol"... in potem seveda zamudim
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
v petek se bodo dogovorili ali bodo ETH nadgradili z EIP 1559:
kurjenje gas-a, da bi "zmanjšali" feeje". Če se uspešno dogovorijo, zna pozitivno vplivat na ceno.
Trenutno so "rudarji" proti, ampak nekaj bo treba naredit, ker so feeji definitivno preveliki.

 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
In kaj je za rudarje zdaj drugace? Ne razumem tega najbolj...je tezavnost vecja, narudarijo manj kot prej itd? Zakaj je sploh tako drago naenkrat?
Mint token launch danes so prestavili naprej zaradi cene gasa...
 
Nazadnje urejeno:

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Glede Tesle je zanimivo tole dejstvo (100% je veljalo včeraj, danes nisem več ziher):
"s svojo nedavno naložbo v bitcoin je korporacija Tesla dosegla več dobička kot z vso preteklo prodajo avtomobilov. "
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
In kaj je za rudarje zdaj drugace? Ne razumem tega najbolj...je tezavnost vecja, narudarijo manj kot prej itd? Zakaj je sploh tako drago naenkrat?
Mint token launch danes so prestavili naprej zaradi cene gasa...

Nisem 100% kako točno deluje (nisem še utegnil vsega "naštudirat") ampak bodo rudarji s tem dobili manj nagrade.

 

pirates

Pripravnik
24. okt 2008
51
4
8
Če koda zanima. Ponujajo trade delnic in kripto. Sistem je podoben leverage zadevam - za določen vložek dobiš toliko večjo kupovalno moč, s tem da tu ne računajo za nakupe/prodajo. Z mojo referral kodo ob nakazilu katerekoli podprte kripto dobite 10-250$ (jaz sem dobil 13$). Je pa mogoče nakazana sredstva takoj dvigniti. Zadeva sprobana in deluje. Več pa spodaj v angleščini:


Quantfury is a new paradigm of brokerage that guarantees its users execution of trades and/or investments for their requested size at prices of global and crypto exchanges free of maker or taker fees, leverage fees, and any other fees. ... Traders can trade stocks, crypto, ETFs and Futures in Quantfury.

Even a small deposit gives you to a higher trading power. For example a 100$ deposit will give you the trading power of 2000$.

Trade at real-time spot prices of global and crypto exchanges free of any fees! Download Quantfury on App Store or Google Play, and use my invite code.

Claim your reward (10$-250$)

Download app and deposit any crypto for minimum 100 $ (I recommend dash or LTC due to low fees). Instant withrawal possible.

To login and receive the referral bonus use this code: 6KSRQEPY

More info: