Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.012
2.733
113
Pocepnil? Men je delal k metek, se predobr, sm vse prodal kar sm mel, zdej edin ne vem al grem nazaj not al si skesiram na racun in je to to od kripta zame.
Mah men je pa zmrznilo vse skupaj, pa sem do zdaj vedno bil bp z njimi. Me je kar strah pomisliti kaj bi bilo, če bi zadeva začela takrat strmoglavljati. Stop loss mam nastavljen samo vseeno bi blo fajn da je zadeva online ko je ferker.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
A res? Men je blo tko 2017, takrat je bil veckrat mrk, uno cisti freeze... Od takrat mi pa dobr dela, v bistvu bp. Vceri sm laganicno med kosilom nastancal order in ga sprovedu, med Muskovo pumpo. Cist bp. Se trenutni vrh sm ujel :)
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Vidim da ste sami mojstri tu :) Kaj bi se splačalo nabavit za par sto € pa pozabit za par let, kot neko dolgoročno naložbo. Takrat 2018 al 2017 sem kupil XRP, ADA,TRX,IOST, večinoma pred rastjo edin na TRX sem zabil minus(glede na trenutne cene). Prodajal nisem nič, pa vidim, da so sedaj neki plusi.

Sedaj pa glede na to da sem po dolgem času v plusu ali vse skupaj prodati ali še kaj dokupit in pogledat čez 2 leti kje smo :)
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
352
95
43
Vidim da ste sami mojstri tu :) Kaj bi se splačalo nabavit za par sto € pa pozabit za par let, kot neko dolgoročno naložbo. Takrat 2018 al 2017 sem kupil XRP, ADA,TRX,IOST, večinoma pred rastjo edin na TRX sem zabil minus(glede na trenutne cene). Prodajal nisem nič, pa vidim, da so sedaj neki plusi.

Sedaj pa glede na to da sem po dolgem času v plusu ali vse skupaj prodati ali še kaj dokupit in pogledat čez 2 leti kje smo :)

Tako kot predhodniki na tem forumu imam tudi jaz najboljše izkušnje z razpršenimi naložbami v Iconomi skladih. Glede na trenutno situacijo bi izbral kak Defi sklad, kjer se zadeve kljub trenutni visoki rasti šele postavljajo in se mi osebno zdi najbolj donosna naložba v naslednjih par letih.

PS: Mogoče preglej sklade kranjskega župana Rakovca - Goldhorn Crypto, ki so med top performerji na Iconomi: https://www.goldhorn-crypto.com/
 

EFX

Pripravnik
13. nov 2007
90
1
8
Vprašanje glede trenutnega best practice za nakup BTC/altov:

V 90% uporabljam Binance. Ko sem nazadnje trejdal (2017/2018), sem kupil BTC/ETH na BitStamp in jih nato prenesel na Binance. Za izplačilo sem naredil isto, le v obratnem vrstnem redu. Kako je zdaj s tem - lahko kupim crypto direkt na Binance ali so še vedno potrebni kakšni obvozi? Kako je z izplačilom?

tnx! :nazdravje:
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
352
95
43
Vprašanje glede trenutnega best practice za nakup BTC/altov:

V 90% uporabljam Binance. Ko sem nazadnje trejdal (2017/2018), sem kupil BTC/ETH na BitStamp in jih nato prenesel na Binance. Za izplačilo sem naredil isto, le v obratnem vrstnem redu. Kako je zdaj s tem - lahko kupim crypto direkt na Binance ali so še vedno potrebni kakšni obvozi? Kako je z izplačilom?

tnx! :nazdravje:
Lahko kupiš direktno - poleg nakupa s kreditno imajo sedaj omogočena tudi SEPA plačila.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
549
25
28
hraše
Tako kot predhodniku zgoraj, mi je na Binancah ostalo še nekaj 100 €, se splača vzeti njihovo Viso in ta denar pokuriti. Kaki so stroški. oz. bo kej Furs težil? Nimam več namena se ukvarjati s tem.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.981
780
113
lahko jih narediš 100 pa ko v mesecu znesek preseže od istega plačnika, se avtomatsko javi na urad za pranje denarja, če me spomin ne vara

Kaj pa če nakopujem z Binance kreditno ? denvno lahko menda porabiš 8k. Ravnokar so mi jo odposlali, pričakujem v nekaj dneh.
 

B81

22. jul 2007
35.110
9.361
113
Kam si ostali dobicke posiljate?
Sam sem kar na bitstamp, ampak to niso bli sumljivi zneski...
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
352
95
43
Jaz sem naročil Binance kreditno, kjer lahko neposedno plačuješ s kriptom in ni potrebno prenakazovati na TRR. Kupiš še dodatno nekaj BNB in imaš do 8% cashback zagotovljen ;)
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.402
484
83
::1/128
Jaz sem naročil Binance kreditno, kjer lahko neposedno plačuješ s kriptom in ni potrebno prenakazovati na TRR. Kupiš še dodatno nekaj BNB in imaš do 8% cashback zagotovljen ;)
Očitno imamo zelo različno pojmovanje, kaj pomeni "nekaj" BNBjev. Za 8% cashbacka moraš imet pri njih zadnjih 30 dni v povprečju več kot 6000 BNBjev, kar trenutno znese dobrih 700k € :) Tisti osnovni 1% "cashback" ti pa itak s provizijo požrejo.
 
  • Wow
Reactions: cappy

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.981
780
113
Očitno imamo zelo različno pojmovanje, kaj pomeni "nekaj" BNBjev. Za 8% cashbacka moraš imet pri njih zadnjih 30 dni v povprečju več kot 6000 BNBjev, kar trenutno znese dobrih 700k € :) Tisti osnovni 1% "cashback" ti pa itak s provizijo požrejo.

Problem je da je to veljalo tudi takrat ko je BNB bil 8$. :)
Vezano bi moglo bit na vrednost BNB v USDT in ne na BNB direkt.