Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
$SXP oz. bolj $SXPUP jaz stalno trejdam na Binance.

Sem ob vstopu dosti pušil na tem sranju, ker takrat je bil konkurent $CRO na 4 MRD mcap al neki tacga, tko da je bil Swipe "zastonj". Potem pa ko je šel pod 1$ in je pod Binance okriljem pa ni bilo dvomov o vsaj x5, se pravi SXPUP x15.

Poleg SXP si obetam kaj še od Hegic , Luna , RSR pa vse kar je splavljeno na novo na Polkadotu. Če se pride zram takoj je x10 garantiranih (v tem marketu).
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas in igi

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.091
1.493
113
40
Ze tako napihnjena Tesla vlaga v izmisljeno valuto.. Eje.. Js nic vec ne stekam :)
Pa smo se vcasih cudili tulipanom..
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.983
782
113
Realno gledano zdaj CME ETH futures it short je norost, ker BTC je še vedno King, in če raste BTC bo tudi ETH.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.983
782
113
Jaz BTC ne prodajam 100k :)
Upam, da ste kupil $LUNA, jaz že prodajam. :p +40%

Eni pa BTC drobiž % pobirajo. :p

Vsi DOT projekti so v štartu zelo dobri za zaslužek. (podobno ICO iz leta 2017).
A ve kdo kaj je naslednje oz. je kje kak seznam "releasov" ? Vidim, da je neki $LIT ki se "rudari" na binancah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kam pa sedaj? Dej se napisi kje bi šel ven.
Pa hvala

Panicno sem preusmerjal sredstva zdaj pa vse stoji. $luna sem pol prodal, ciljam da BTC se raste zato imam BTCUP na binance. Steka vse skup in je bilo tezko trejdat.

Dobro se odbijejo samo alti, ki so malo vecji in zelo "in". Verjetno bodo zdaj Tesla verniki namesto v doge se v ostal crypto prisli, kar pomeni xlm, ada, dot, link...

To kar bodo nasli na coinbase, ki pa nima vec XRP drugace bi ga tudi omenil. Xrp je dober deal ker sem mnenja da bo dobil kazen od SEC tozbe, kar je za Ripple smeh za placat in takrat bo pump!
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas

B81

22. jul 2007
35.122
9.380
113
Coinmaketcal community predlaga DOT, ATOM in QTUM za ta teden. Vprasanje sicer, ce se bo kaj kupovalo ali vsi drzijo btc za kot je rekel malecky, par % profita..
Signal grupa pravi, da je ATOM coin of the month. Ta mesec mi je ze dvakrat naredil po 12%, pa bom spet nabavil, zdaj ni drag, ko je sefe dal gas :)

Aja gas, mislim direkt se norca delajo :)

In ko kupujes na uniswap ali zerion, ta vrag veliko stane.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.107
1.287
113
Super vse to...

Jaz pa včeraj nastavil BUY z 20 vzvodom.. ETH na ceni 1500. Vsaj mislil sem, da sem nastavil. V resnici pa sem pritisnil SELL. Danes pogledam ceno ETHja in se veselo smejim, da je čez 1700. Čez 4k$ dobička. Potem pa šok, izgubil 2k$. Tele mamino in ta prekleta sila. Mrš.
 
  • Jezen sem
Reactions: Nenasiten in B81