Kotiček za neumne

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A si siguren da z litrom naredi 4cm?
25l/m
25000l/km
25.000.000/1000km
250.000m3/10000km
ves kak rezervoar je to?
20x50x250m!!!!!!
Tak volumen ima komaj "cela" ladja(ne poznam dimenzij, vendar za 100% se najbrz nisem ustel.

In potem pravijo da je ladijski prevoz najcenejsi.
Razlika je, če ladja že pelje, ali pa če štarta iz mirovanja
grims-1.gif
Pospeševanje porabi veliko več goriva, kot vzdrževanje hitrosti.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Hanz--HAANZ--HAAAAAANZZ

EN KUBIČNI METER JE ENAK 1000 (TISOČ) LITROV VODE

Pa še iz enega drugega foruma kjer si se obešal name:::: 1ha=10000 m2--da ne boš pozabil SPET
Kolikšen tank ima sedaj ta ladja?? Boš znal zračunat??
Hvala bogu da sem odpru kotiček za neumne

he he
lp
vaša dipl. glavca


Aja hanz, pa še tole--tovornjak triaksar polno naložen v pluženju snega požge čez 1 liter na en kilometer. Jasno? gremo dalje, ta mašina na ladji ima večje , v stvari veliko večje BATE kot pa je od triaksarja mašina. Jasno? Gremo dalje--teh batov je pa ne vem točno ali pa 16 komadov.
Dost maš za enkrat za računat
hysterical-1.gif


1+1 je
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Razlika je, če ladja že pelje, ali pa če štarta iz mirovanja
grims-1.gif
Pospeševanje porabi veliko več goriva, kot vzdrževanje hitrosti.
a daj nehi, to pa ni res
.To si zagotovo tam prebral kot je suzi prepisal dejstva za neumne.
Ladja vec porabi ce pluje iz zahoda proti vzhodu. Pri pospesevanju pa porabi manj saj se potniki preselijo na zadnji del, da hitreje zglisira.
cheer.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Kolikšen tank ima sedaj ta ladja?? Boš znal zračunat??
moj izracun za porabo 1l/4cm imas zgoraj. Ker je po tvoje napacen te prosim da me razsvetlis z velikostjo potrebnega rezervoarja, da ladja pluje deset tisoc (10.000) km brez tankanja. Rezultat napisi v litrih in m3, ker meni tole pretvarjanje ne gre ravno najbolje.
Ker sem na gsm mi pa z linkom se osvezi spomin na tiste ha na PSS. Tvoj odgovor pricakujem cimprej, po moznosti do jutri dopoldan. Sicer se zna zgodit, da bos otroke nahecal da bodo resitve iskal v soli.
 
Nazadnje urejeno:

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Te podatke sem dobil osebno od kapetana te križarke ahmeda abdulah labudaha in bodo morale te cifre držati v nulo.
evil.gif


A zdaj boš pa rekel da kapetan mega križarke laže??
10.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
Ne on ne laze, samo ti ne razumes arabsko, pa na merske enote se ne spoznas.
Mi naredis kozolcek za avte? Dolg priblizno 2km, sirok pol milje.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
Bodi frajer in dokazi moje neznanje merskih enot, ali se vecji frajer pa se posuj s pepelom. Sicer bo ta tema namenjena avtorju in njim podobnim.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK

Za običajno križarjenje porabi 3.100 litrov goriva na uro, oziroma 810 ton goriva na teden.Pod 2000 litrov se nikoli ne spusti tudi če miruje, saj treba napajat še ogromne generatorje-torej so 4 cm /liter TUDI vmes. BASTA

Tvoji hektarji so te jebali na traktor forum. BASTA
Za kozolček dolg 2 km in širok pol milje:: TEBI ga ne grem ziher ne delat --100000%- ker vidim na forumih kakšen kupec si:: od jebanja monterja oken ki je slučajno pozabil zapurpenat mini špranjo in katera bi se nazadnje skrila z špaletami---pa do testiranja vzorcev tvoje betonske plate in jambranja po forumu da ni kvalitetna plata-----podri jo!!! Da ti ne bo na glavo padla!!!


Pa da mi nikjer več ne skačeš v besedo!! Jasno in glasno!!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
jasno, glasno pa ne, ker nič ne slišim kljub temu da zvočnikov nimam na mute.
hvala za konkreten popravek moje napake. Moj avto tudi porabi 55 litrov goriva, potem pa se sam ugasne. Res se vem zakaj?

ti objavim malo širše špranje katere so pustili monterji oken?
ti povem da pridejo monterji oken popravljat delo za svojimi kolegi zvečer v trdi temi, na objekt na katerem ni elektrike brez baterij, podaljškov, svetilk in podobno. Odlični mojstri.
Še bolj odlično so popravili tiste minimalne 3 cm špranjice po celi širini okna(slik še nisi videl, jih imam ne bati) v trdi temi z našimi baterijami. Posodili smo jih po vasi "pobrane" baterijske svetilke samo zato ker ne mislim "monterjev" jebat. Če jih hoče kdo jebat naj jih nadrejeni.
za kozolček ne bati. Si ga naredim sam. Ne bo prvi in upam da ne zadnji. Čeprav si ga sedaj sam precej težje postavim kot nekoč, ampak z vztrajnostjo in pomočjo družine se tudi kaj takega naredi.
glede plate: si ti zadovoljen z vsakim lesom ki ga kupiš? Ga imam nekaj naprodaj, ugodno. imam nekaj prvovrrstnega suhega hrasta na katerem so še vceraj rasli storži. 220evrov/m3. malo je krivo zagano in črvivo, ampak saj ti rad okrogline delaš.

Sorry ker sem pobrkljal TF in PSS. ne da se mi iskati teme, lahko pa mi ti najdeš moje napake. mislim da so take kot zgoraj. verjemi, da če me ob polnoči zbudiš da vem koliko je ha m2.
grand felix: komu se ti režiš
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ko sm vidu temo pa avtorja sm najprej mislu da hoče Suzica odpret podforum zase in za 4x8.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ko sm vidu temo pa avtorja sm najprej mislu da hoče Suzica odpret podforum zase in za 4x8.
ti pa hitro misliš, pa še prav
zmaga.gif
.
jaz bolj počasen, nekateri pa stojijo na mestu
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ko sm vidu temo pa avtorja sm najprej mislu da hoče Suzica odpret podforum zase in za 4x8.

saj zato meni ni jasno, da so se notri oglasili "normalni" uporabniki...
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
hanz--jebo mast-zgleda da imaš novogradnjo, vendar brez OBVEZNO potrebne elektrike.

kaj je zdaj to?

Na črno bajta?

No zaradi mene jo lahko imaš, vendar jst ne bi po temi pri tebi delal, ziher ne--in tukaj NISO majstri nič krivi ampak si ti malo smotan--saj če elektrike si ne moreš zrihtat --ti pa bog pomagaj

Prid k men po agregat trifazni--ti ga bom zastonj posodil, da boš vsaj malo bolj zgledal pri takih in drugačnih majstrih--he he he
lp hanzk--he he
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.330
5.848
113
pri taščici
A ti pricakujes da ti stranka podaljsek in makito posodi ko bos kozolcek postavljal, ali to s seboj prineses. Na novogradnji pac se ni stekarjev v bajti(jih se sedaj ni), seveda pa so vticnice v blizini. Vendar ze sam objekt je dolg 18m v treh etazah in potem ves da zadeve ne osvetlis z elektriko iz sosednje stavbe (ali pa iz pritlicja recimo)z enim podaljskom za 2evra iz BH(aja svetilk, reflektorjev tudi niso imeli s seboj). Podatek da so ob montazi porabili 8 purpen, ob "popravili" pa 6 ti mogoce da kaj mislit. Pa ce grem sedaj pri belem dnevu za njimi popravljat grem stavit da se eno purpeno porabim da se ne bomo vsi prehladili na prepihu pri zaprtih oknih.
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Torej črička vržeš v Sibirijo kjer je -56 stopinj. Čriček se nič oglaša in po tej matematki izračunamo da je tam 0 stopinj. A se pač v rikverc oglaša da gre v minus
confused-1.gif