korčula

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
po 9 letih se namervam vrniti na otok na dopust.hotel odpade ker dopusta na morju brez roštilja in rib ne maram.gledam mal apartmaje in so vsi opremljeni tako kot da smo leta 1971
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Najlepši del otoka je arhipelag na jugozahodu.

Tole gospo poznam, je iz Maribora (sicer Hrvatica).

http://www.travel-tourist.com/obj2643_si.htm

Za ribo pa se bo dalo tudi zmenit pri sosedih, ki imajo mreže, sicer pa v mesto.
V istem zalivu je tudi potapljaški "center".

Čoln je tam zelo priporočljiv.

Pri gospe mogoče ni tako kul, ker gospa živi v tisti hiši.

Je pa v isti vasi še polno drugih apartmajev, ta sicer ni ob morju, je pa nad tisti od gospe.

http://www.seecroatia.com/slo/apartma-vedran-vlasic.html
V hiši sta dva apartmaja, ima kamin za peko, kjer lahko pečeš ribe. Ta apartmana poznam. Ni pa ob morju.

Grilanje zunaj, če ne bo na plin, tam ni zaželjeno, mislim da celo prepovedano.

Skratka tu išči na tem delu otoka.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
hvala za pomoč.bi znalo biti malo nerodno da je lastnik stalno prisoten.
morda kdo pozna zaliv Rasohatica.mam eno kar zanimivo ponudbo pa me znaima kako je tam
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.191
1.683
113
40
Poznam Prižbo...tam smo se imeli super! Je pa res, da je odmaknjeno od vsega in brez življenja...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik shift pravi:
hvala za pomoč.bi znalo biti malo nerodno da je lastnik stalno prisoten.
morda kdo pozna zaliv Rasohatica.mam eno kar zanimivo ponudbo pa me znaima kako je tam

Tega kraja pa ne poznam.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Poznam samo zaliv oz. plazo tam...lani sem sel dvakrat tja dol na plazo;dosti folka z malimi otroci. Kak je pa tam prebivat pa nimam pojma.
Sam zahajam v Lumbardo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mi smo bili v prižbi, lastnik stanuje v srednjem štuku zgoraj in spodaj ima apartmaje, in vsaj glede lastnikov ni bilo nobenih pripomb. Sta zjutraj šla z mojim (takrat) majhnim bratom ribe lovit, nalovila 20 malih komadov in jih je mojster lepo na roštilju spekel.

Smo bili 3 ali 4 leta zapored.