Komunajzarji fertik ste , drugi del, prvi je zbri

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Kako kaj s teboj, pa ja ne boš rekel da si že nazaj iz Gorenjskih toplic ?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
pa Vojeta tudi ni na nobeni sliki,
Na tejle ga že ni.....premalo ljubi sds, da bi se družil s Hrvati?
shocked-1.gif

sfw01z.png
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Mogoce pa res moras imeti kaksno poklicno prej, da ti dajo diplomo..
cool-1.gif

Kaj več je verjetno že nezaželeno-ne moreš izobraženih ovc voditi za nos v nedogled.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Kaj več je verjetno že nezaželeno-ne moreš izobraženih ovc voditi za nos v nedogled.
Bi se že skoraj strinjal z izjavo potem pa se spomnim na komunisteke. Ti se namreč na vsa pretega trudijo, da gornja izjava ne bi resnica postala
bonk.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
pa Vojeta tudi ni na nobeni sliki,
Na tejle ga že ni.....premalo ljubi sds, da bi se družil s Hrvati?
shocked-1.gif

sfw01z.png

Kaj levaki vam je Voje "Izmakao kontroli", kako obseden ali beden mora bit človek da gre pregledat vse dogodke na katerih si ne želi biti, samo za to da bi videl "ljubljeno " osebo.
Res ste levaki osebnostno moteni, ni čudno da je Gatto končal v Begunjah...
Danes je lep deževen dan , le pojdi ga obiskat da mu ne bo tako prekleto dolgčas...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.114
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
robi, dvoličnež, sem morda zagočna kadarkoli imenoval opica, itd? sem morda rekel, da možakar na sliki ni bil v eksekucijskem vodu in da ni pobijal? daj če je kdo dvoličen si to ti...

telex, ne veš ti kaj dosti... drugače pa, toliko pa so me naučili, da je potrebno ukaze izpolnejvat. in da si za neizpolnjevanje ukazov lahko sankcioniran! seveda demokracija "pozna" tudi ugovore vesti itd... ampak v vojni pa se ne moreš ravno izmišljevat kaj bi in kaj nebi. a bi ti, kot član domobrancev rekel da ne boš zaprl soseda partizana ker sta dobra kolega ali pa brata itd sploh če boš vedel, da če ne boš izpolnil ukaza da ti preostane samo še beg ali smrt...

ja nekateri (na nivoju otrok iz vrtca) ne veste, da je vojna kruta...

Tole jamranje me spomina na Bucota. Oba modela se spoznata na vse, samo da Buco občasno namaka, pa še to zaradi Mamce.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik burst pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Nesposobnež, a boljše slike ne premoreš ? mene se sploh ne vidi.

....ker me ni bilo tam
hysterical-1.gif
Kater izpit je bil pretezek?
hysterical-1.gif

Hehe, pa Vojeta tudi ni na nobeni sliki, čeprav je na vsaki svinjski, pardon Janševi procesiji.
evil.gif

On ima Ivanov častni doktorat
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.114
113
Buco, napiši že enkrat kje sem bil odsoten. Imaš napačne informacije, ravno tako kot si nekaj bluzil o gatah.
Nekaj vohljaš brez veze, pa nimaš pojma ne ti ne tvoj informator. In ti si mi neki špicelj, vohun, udbovc,
hysterical-1.gif

Počakaj na Dražgoše, boš spet lahko maškara. Tja bolj pašeš.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Džabe se nekaj vadiš in opletaš z jezikom kot en pijanček- kar je, je, ni bilo treba nobenega "vohunjenja" po tvoje..Tko pač piše, zdaj, kaj pač točno pomeni termin "odsotnost", pa tudi jaz ne vem..če imaš jajca, ne samo velik gobec, pa ti objasni celemu forumu, ne meni..meni dol mahaš ,kje in kaj si delal. Na živce mi gre tvoje budaliranje iz zadeve, ki smo jo jaz in veliko drugih dali skoz, ti pač ne. In ti se zmeraj sprduješ in delaš norca iz tega, jaz pač zdaj vem zakaj..
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.114
113
Kaj pa si dal skozi Buco, da tako poveličuješ teh 10 dni '' vojne ''? Kaj konkretno? Si sploh ustrelil kdaj? Si bil ranjen? Mogoče ti je kakšna granata eksplodirala v bližini glave, pa se pozna še danes. Mamca se nič ne pohvali s teboj.
Kje in kaj sem jaz počel takrat pa ni za tvoja ušesa. Si prekratek, tako v glavi kot po kurtzu.
wink-1.gif
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Enim bolj paše kramp, drugim pa puška.

Izbiraj kaj ti bolj diši?
smile-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Kaj pa si dal skozi Buco, da tako poveličuješ teh 10 dni '' vojne ''? Kaj konkretno? Si sploh ustrelil kdaj? Si bil ranjen? Mogoče ti je kakšna granata eksplodirala v bližini glave, pa se pozna še danes. Mamca se nič ne pohvali s teboj.
Kje in kaj sem jaz počel takrat pa ni za tvoja ušesa. Si prekratek, tako v glavi kot po kurtzu.
wink-1.gif
eh..kot bi se z otrokom zgovarjal. Ni čudno, da si je bivša dobila drugega jebača,.. sam tolk.