Kolesarstvo 24

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.035
9.228
113
Briga me, iz kje se ti voziš v LJ in česa si navajen. Si pa najdi kakšen drug šiht bližje domu. Jaz plačujem cestnino vsako leto, da se lahko normalno peljem, vinjete ravno iz tega razloga ne - ker ne mislim plačevati cijazenje po AC. Plačajo kaj kolesarji? Poleg tega da vsakodnevno ne jebejo rdeče in izsiljujejo - kar par takih vidim vsak dan na svoji poti. Ne podaljša sem trasa samo za 15 min, ampak za 45 do 60. Odvisno kakšna je pretočnost ob petkih, ko grejo vsi iz šihta. Plus to, da so organizazatorji nekatere table o zapori cest pospravili šele mesec dni po dogodku.
Bolnik. A cestnino placuješ. In? Jest tud. Pa kaj. Cestnina ti ne da ekskluzive na cesti. Sicer si pa ti vprašal iz kje se vozim, a zdej te pa ne briga...
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.342
2.042
113
Iz kje do kje pa greš? Iz MB do CE? Jaz po moji 15-minutni dnevni trasi ne morem domov, ker ne morem prečkat križišča in moram iti okoli rit v varžet. Zaprto je zaradi kurčevega kronometra. Kaj ti ni jasno???
Pa dej jokat Presneto. Zaradi takih drekacev kot si ti je 3/4 Slovenije skregane med sabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

krko

Guru
5. sep 2010
2.562
1.248
113
Na OI se je začel ženski kronometer....

Dejmo naši dekleti :biceps:

pintar.jpg


bujak.jpg
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.409
992
113
Zaenkrat Bujak solidno. Reporterja sta rekla, da sta naši na štartni listi med "eksoti"... :evil:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.233
9.823
113
ste videli ono. 3x ji vsipalo, potem pa se njenega serviserja s peciklom vred. komedija
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.035
9.228
113
Očitno Pintarjeva ni nič bolje pripravljena kot za DP, ampak Penko že ve. On je izumil žensko kolesarstvo, pa 50 let je v kokesarstvu. To so hude reference.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.843
3.711
113
Očitno Pintarjeva ni nič bolje pripravljena kot za DP, ampak Penko že ve. On je izumil žensko kolesarstvo, pa 50 let je v kokesarstvu. To so hude reference.
Izumil je slovensko žensko kolesarstvo ja. On že ve. Zakaj ga nisi ti? Oziroma, z imeni kandidatov za selektorja in njihovimi referencami na plan. Bi imeli danes 15 žensk, ki bi se teple za nastop na oi kronometru. Tako imamo pa dve, ki ga jemljeta kot nujno zlo, če želita na cestni štartat. Tudi če ne.

A za tratnika na štartu (bolj kot štart zgleda da bi rabil intenzivno nego) je tudi penko kriv?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.035
9.228
113
Izumil žensko kolesarstvo. Ta je super močna. In zdaj si jo še ponovil. Verjamem da si na Penkota čustveno navezan, sam žal, tokrat ga je usral s svojo aroganco in to pošteno. In niti približno ni izumil ženskega kolesarstva, kot Zanoškar ni moškega. Se pa oba čist predolgo tolerira po raznih funkcijah zaradi preteklih zaslug, enga prej, drugega zdaj. Penkotova strokovnost je pa žal zastarela že 25 let nazaj, tako kot njegove trening metode. Pa tega si nisem jaz izmislil.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.025
5.900
113
Od vseh tu, si ti najbolj nekak k srcu ženeš. Se zdaj ne razumem, zakaj... Odlocil je, kdor je poklican za odlocanje. Javi se, pokaži svoje reference in znanje, pa boš v prihodnje ti odločal.

Od nekega nestrinjanja na suho in samo iskanje nekoga, ki se tudi ne strinja in s tem drzanja stange eden drugemu, nima noben nič, se najmanj vrhunsko kolesarstvo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.035
9.228
113
V bistvu ti Penkota braniš kot bi bla beer frenda. In ja prav imaš, odločil se je ker je pač poklican za odločanje, tu ni dvoma.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.843
3.711
113
Izumil žensko kolesarstvo. Ta je super močna. In zdaj si jo še ponovil. Verjamem da si na Penkota čustveno navezan, sam žal, tokrat ga je usral s svojo aroganco in to pošteno. In niti približno ni izumil ženskega kolesarstva, kot Zanoškar ni moškega. Se pa oba čist predolgo tolerira po raznih funkcijah zaradi preteklih zaslug, enga prej, drugega zdaj. Penkotova strokovnost je pa žal zastarela že 25 let nazaj, tako kot njegove trening metode. Pa tega si nisem jaz izmislil.
Že tretjič nalašč ignoriraš zoprno podrobnost. Da je izumil (slovensko) žensko kolesarstvo (kot ga poznamo danes). Pred njim je bilo omejeno na individualni entuziazem. Kaj to pomeni vprašaj triatlonce, po domače, svako prase rije zase. Če ni denarja voziš franjo, če je denar pa še vedno ne moreš na giro.

Nič ne opevam penkota, niti ne trdim da ni zajebal. Ampak tudi če je, jebatga, lahko bi imeli slovenko med 10. Lahko pa nobene na oi, niti na giru, niti ženske ekipe, še manj pa kakšno v "pro" ekipi.