Kolesarstvo 24

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.026
9.221
113
Penko ni nobena perla in ravno to...50 let sem v kolesarstvu... je njegov največji problem. Preber mal Mohopedijo, pa kako so njega taki stručkoti zafural.
 
  • Všeč mi je
Reactions: irwin
27. jan 2022
5.305
2.013
113
Penko ni nobena perla in ravno to...50 let sem v kolesarstvu... je njegov največji problem. Preber mal Mohopedijo, pa kako so njega taki stručkoti zafural.
Mogoče ga to opravičuje:


Nimam sicer pojma kako se to točkuje, ampak tu je doprinos jasen.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.981
5.867
113
Pridi v LJ ko je Franja, da me boš peljal domov iz šihta. Ja, petek od 15h do 21h zapora, misliš da hodim iz šihta domov dopoldne? Naj vozijo po vukojebinah tisti svoj petkov kronometer, ne pa po najbolj prometnih cestah v največjih konicah.

A ves, kva pa mene do kraja razpizdi... Da ko odtecem ljubljanski polmaraton in grem s trolo do stozic, tam sred ceste ne vem kok casa cakamo maratonce... Kak ces mirn ostat :mad:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.834
3.703
113
Iz kje do kje pa greš? Iz MB do CE? Jaz po moji 15-minutni dnevni trasi ne morem domov, ker ne morem prečkat križišča in moram iti okoli rit v varžet. Zaprto je zaradi kurčevega kronometra. Kaj ti ni jasno???
A to ste različne sorte riti, odvisno od relacije na kateri se vsakodnevno drajsate? Krajša relacija večja rit ali obratno? In zakaj ne rešiš zadeve v slogu, redarja na gobec, podreš ograjo in kontra slalom med pogačarji?
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.026
9.221
113
Iz kje do kje pa greš? Iz MB do CE? Jaz po moji 15-minutni dnevni trasi ne morem domov, ker ne morem prečkat križišča in moram iti okoli rit v varžet. Zaprto je zaradi kurčevega kronometra. Kaj ti ni jasno???
Jasno mi je, zaprto je zaradi kronometra in prav je tako. Grem pač enkrat na leto po drugi trasi iz Ljubljane domov. In ja, vi ki se vam podaljsa 15 minutna trasa za 15 minut imate največ težav, vozači smo vajeni tega. Tko da še enkrat, ne seri.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.256
333
83
Ne se pizdit nad zaporami lokalnih cest. Oni bojsi v avtomobilizmu ko zaprejo glavno magistralo cez Gorjance jim ni para. Enako tisti v pristojni upravi da dovolijo zaporo ceste tako visoke kategorije. Sploh za rang tekmovanja. Unikum za ohoho radija vsekakor.