Kolesarstvo 24

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.335
76
48
Za Remkota se pa jaz ravno obratno mislil oz. cakal da bo popustil. In do sedaj ni bil ravno klancar…
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.705
70
48
Dobro treba je v zakup vzeti, da Vinge sigurno ni v top formi. Tako kot lansko leto ni bil Pogačar. Če bi bil bi sigurno bilo bolj izenačeno. Sem pa tudi sam prepričan, da bi letos Pogačar v vsakem primeru zmagal TDF.
Me je pa presenetil Remco. Sem mislil, da bo na kaki gorski bol počil. Samo na nivoju Vingeja in Pogačarja pa ne vem, če bo kdaj. So vsi približno istih let. Razen, če bo šel v kako tako ekipo, da ga bojo tam še zdrilal.
Vinge in Remco sta tako kot Pogi na zadnjih vzponih oba podrla stare rekorde tko da v prav slabi formi ni. Zadnjič ko je za 3 cm v šprintu prehitel Pogija in še nekaj etap prej. ko je Pogi napadel, pridobil prednost, potem je pa Vinge kar nekaj te prednosti vzel nazaj je govoril da obrača boljše številke kot lani in da mu samo trasa ni ustrezala, zdej ko se je izkazalo da je Pogi precej močnejši pa pravi, da je čudež da je lahko sploh na Touru.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.625
10.238
113
kod Džej-Zija
Dejstvo je, da so vsi trije boljši kot lani, največji skok pa je naredil Pogi. Tudi če se Vinge ne bi razsul, je letos Pogijevo leto. Vinge bi bil bližje, a še vedno zadaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: irCAR81

krko

Guru
5. sep 2010
2.549
1.221
113
123654.jpg