Kolesarstvo 24

krko

Guru
5. sep 2010
2.545
1.209
113
Brez naslova.jpg
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.398
980
113
Noro danes!

In kakšna razpaljotka bo šele jutri, ko bo Pogi na domačem klancu :cheer: Pravi, da vsako luknjo na cesti pozna. :aplauz:Jonas je že kar danes verbalno predal Tour... Da mu jutri ne bo preveč nerodno, če ga Pogi še za dodatnih 5 minut nese :cheer: Mislim, da se jutri Pogi ne bo mogel držati nazaj... :evil: Za kronometer mu bo pa tudi še ostalo... :zmaga:

:aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

dax

Majstr
22. maj 2012
767
1.740
93
Neprecenljivo. Lani so se šopirili, letos pa se cmerijo. Komentar na x: Pogacar makes grown man cry like little babies.
 
  • Haha
Reactions: Rikolus

Schime

Guru
22. nov 2008
1.919
705
113
Dobro treba je v zakup vzeti, da Vinge sigurno ni v top formi. Tako kot lansko leto ni bil Pogačar. Če bi bil bi sigurno bilo bolj izenačeno. Sem pa tudi sam prepričan, da bi letos Pogačar v vsakem primeru zmagal TDF.
Me je pa presenetil Remco. Sem mislil, da bo na kaki gorski bol počil. Samo na nivoju Vingeja in Pogačarja pa ne vem, če bo kdaj. So vsi približno istih let. Razen, če bo šel v kako tako ekipo, da ga bojo tam še zdrilal.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.622
10.234
113
kod Džej-Zija
Remco je bolj kronometrist kot plezalec. Trenutne konfiguracije GTjev mu ne ustrezajo ravno. Če bi bilo toliko takih kronometrov kot v Indurainovih časih, bi bil precej bolj konkurenčen.