Kolesarstvo 24

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.042
9.206
113
Jaz moram plačat cestnino in zavarovanje, narediti tehnični, da lahko registriram avto in ga uporabljam na cesti. Seveda je kolesar lahko tudi lastnik avta. Pa ima izpravno kolo?
Ko bo s kolesom povzročitelj nesreče in boš imel škodo na svojem avtu, kaj boš pa potem? Na srečo še nisem imel takega primera (ni pa dosti manjkalo), ampak sklepam da ga boš moral osebno tožit, da ti izplača odškodnino. Poleg tega taki "wannabe" Rogliči in Pogačarji pri sebi ponavadi nimajo nobenih dokumentov, tako da te lahko nategnejo glede lažnih podatkov.
Ti si bolan, resno. Predlagam, da se vrneš v avtošolo, kjer so te učili, da so kolesarji in pešci enakovredni udeleženci v cestnem prometu, neglede na to, da moraš ti peljat plehovje na tehnični. Vosu.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.042
9.206
113
In v kero temo sodijo? Pust 2025? Zmene se obrega v eno boljših kolesarskih prireditev in pošilja kolesarje v vukojebine? Misli morda da Roglič pa Pogačar na trenažerjih trenirata?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.042
9.206
113
Že tretjič nalašč ignoriraš zoprno podrobnost. Da je izumil (slovensko) žensko kolesarstvo (kot ga poznamo danes). Pred njim je bilo omejeno na individualni entuziazem. Kaj to pomeni vprašaj triatlonce, po domače, svako prase rije zase. Če ni denarja voziš franjo, če je denar pa še vedno ne moreš na giro.

Nič ne opevam penkota, niti ne trdim da ni zajebal. Ampak tudi če je, jebatga, lahko bi imeli slovenko med 10. Lahko pa nobene na oi, niti na giru, niti ženske ekipe, še manj pa kakšno v "pro" ekipi.
Mezga verjetno pa že nekaj ve, se ti ne zdi? Al je on tud kavč nergač?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.363
9.852
113
ah, danes prebral, da je ena od penkota jahačiča...pol je vse jasno in logično zakaj je šla na olimpijske. In ni potrebno več debatirati.
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

jello

Guru
22. sep 2008
9.854
3.732
113
Mezga verjetno pa že nekaj ve, se ti ne zdi? Al je on tud kavč nergač?
Ne moreš da ne bi anede? Kaj pa? Je kje zanikal kar jaz trdim. Rekel je da je penko zajebal, jaz nisrm rekel da ni. Ti pač želiš s tem ko boš dobil potrditev da je penko zajebal hkrati izničit vse kar je naredil za ženski biciklizem pri nas. Kot dva, ki se ločujeta in eden potem trdi da je bilo že od dneva 0 vse zanič.

Pa še odgovor na zadnjo budalaščino Jaz nimam s penkotom nič. Ne službeno, ne privat. Tudi sicer imam beer frende svojih let, penko pa bi mi po letih lahko bil foter.
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.042
9.206
113
Kje piše da mu kdo hoče vzet pretekle zasluge in jih daje v nič? Njega je čas povozil in v kolesarstvu ni edini, je povozilo bistveno mlajse od njega, kar pa ne pomeni da ni nič naredil. Ne more se ga pa drzat po stolčkih zarad preteklih zaslug. Ego ima pa na 1000 in to je njegov največji problem, kot je bil nekoč Zanoškarjev, ki je izumil SLO cestno kolesarstvo.
In ti si izjavil, da se bo izumitelj SLO ženskega kolesarstva moral zagovarjat pred kavčarji. Mezga pač ni kavčar.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam