Kolesarstvo 2020

jello

Guru
22. sep 2008
9.666
3.555
113
Roglič je že tri tedne med prvimi tremi novicami na rtvslo, ali vsaj na prvi strani. Noratv bo o rogliču poročala ko/če mu bo twito čestital. Ali ko si bo katera od preostalih opic delala reklamo z njim.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Zanimiva kritika taktike Jumbo Visme na predzadnji etapi Vuelte, ko smo grizli nohte, da se Primožu ne bi ponovil Tour:
Zanimiva analiza, kot bi bral analizo šaha za par potez vnaprej. Laiku pa seveda nič jasno zakaj, se vlečeje poteze kot se.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Na Eurosportu so se ves čas spraševali, zakaj Jumbo Visma tako tišči, narekuje tempo in drži majhno razliko do ubežnikov na 3 minutah, če nihče ni ogrozil rdeče majice. Najbližji je imel za Roglo v skupnem 9 minut in pol zaostanka. Sem mislil, da je planirano, da Hosfstede počaka Roglo, da je bil zato v begu, neka huda taktika, pa je bil to slučaj. :valjamse: Še dobro, da sta bila Carthy in Mas zraven, da se je lahko malo pošlepal.

Sicer pa Lennard Hofstede:

:fredi:
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Na Eurosportu so se ves čas spraševali, zakaj Jumbo Visma tako tišči, narekuje tempo in drži majhno razliko do ubežnikov na 3 minutah, če nihče ni ogrozil rdeče majice. Najbližji je imel za Roglo v skupnem 9 minut in pol zaostanka. Sem mislil, da je planirano, da Hosfstede počaka Roglo, da je bil zato v begu, neka huda taktika, pa je bil to slučaj. :valjamse: Še dobro, da sta bila Carthy in Mas zraven, da se je lahko malo pošlepal.

Sicer pa Lennard Hofstede:

:fredi:

Logike nobene, ker bi itak pred Rogličem morali branit 2,3,4,5 in 6 mesto drugi. Rešitelja sta bila bolj kot Hosftede po mojem predvsem Soler in Mas, ki sta vlekla po ravnini, ko je Roglič ostal sam.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Se strinjam. Samo je res noro izgledalo, ko je Hofstede počakal na ravno pravem mestu. Zgledalo je načrtno. Ga je pa res noro hitro pobralo, da si z njim Rogla ni kaj dosti pomagal. Res hvala Masu in Carthyju za pomoč, čeprav pravita, da to ni bilo načrtno zajebavanje Carapaza.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Sam sicer mislim, da bi Rogla to dobil tudi brez vseh ostalih, važno je bilo samo, da so bonifikacije ostali pobrali. In zato je bil lov na ubežnike śe toliko večja neumnost.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.666
3.555
113
Strokovnjaki za končane tekme jaz temu pravim. Če bi moral pred etapo dat ekipi navodila bi pa v 15 etapah od 21 tako falil da bi šli lahko kolesarji že na polovici domov.