Koga si želite za novega župana?

Steve

Guru
13. avg 2007
9.790
1.695
113
ce kdo slucajno misli da bo franca za nas zakljucena zgodba ko odstopi, se globoko moti. to je samo prvi korak. naslednje kar bo sledilo je odvzem imunitete, odstranitev vseh njegovih prisklednikov, sojenje njemu in zapor. potem bomo mirno spali
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kar podlo ja.

Lahko pa ti jaz odgovorim. V Mariboru znamo veliko stvari sami narediti, veliko fizičarstva sem sam opravil, se sproti naučil in to je to.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
barada
cheer.gif
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Najboljša alternativa za Maribor je, da se oblikuje civilna iniciativa, katera ustanovi svojo stranko, npr. Stranka za napredek MB ali kaj podobnega. Vmes se razpusti občinski svet in razpišejo nove volitve. Potem pa je treba samo še zmagati in to je to.








..... potem pa je možno, da se zgodba ponovi .....



P.S.

Upsss, vidim da sem čist falil smisel tega topiča.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.115
3.590
113
Marlbor
No, vidim da ste že opazili, da če se spomniš na katerega koli slovenskega butla, je 70% verjetnost da je iz Maribora.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.115
3.590
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik QBR pravi:
Najboljša alternativa za Maribor je, da se oblikuje civilna iniciativa, katera ustanovi svojo stranko, npr. Stranka za napredek MB ali kaj podobnega. Vmes se razpusti občinski svet in razpišejo nove volitve. Potem pa je treba samo še zmagati in to je to.
Koga predlagaš za predstavnika te stranke? Pa recimo od teh, ki se trenutno sučejo v političnih krogih, ker to da bo prišel nov obraz in zmagal je UTOPIJA.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Evo jaz sem že en kandidat, ki se sam predlagam za čiščenje.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Glede na to kakšna je izbira v tem trenutku imaš celo veliko možnosti, da zmagaš!
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:

Koga predlagaš za predstavnika te stranke? Pa recimo od teh, ki se trenutno sučejo v političnih krogih, ker to da bo prišel nov obraz in zmagal je UTOPIJA.

Evo, Snecer in popotnik bi bila čist kul. Popotniku še posebej zaupam, čeprav nisem iz MB.
smile-1.gif




Pssst, ..... snečer, če rata, kakšen mali biznis bi rabil.
d055.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
Citat:
Uporabnik QBR pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:

Koga predlagaš za predstavnika te stranke? Pa recimo od teh, ki se trenutno sučejo v političnih krogih, ker to da bo prišel nov obraz in zmagal je UTOPIJA.

Evo, Snecer in popotnik bi bila čist kul. Popotniku še posebej zaupam, čeprav nisem iz MB.
smile-1.gif




Pssst, ..... snečer, če rata, kakšen mali biznis bi rabil.
d055.gif
ne-ne-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.315
3.746
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Vam posodimo Zokija, da bo še v Mariboru kaj narejeno.
smile-1.gif

Zokija kar tam imejte oziroma ga izvozite na Ciper, bo ziher porihtal Nikozijo.

Zoki je naslednji, ki mora iti, gotof je! še hujši je od Kanglerja.

Večina v Lj je zadovolja z Zokijem kot županom Lj, tak da bodi tiho in se drži Kangler tem.
wink-1.gif