Pozdrav vsem..
Kot prvo me zanima ali pozna kdo koga v okolici Celja-Žalca ki je dober za avto klime. ?
Imam zelo podobno tzežavo ,kot sem imel kakšno leto nazaj ,a sem jo takrat uspešno rešil z zamenjavo termoelementa za regulacijo ventilatorja na hladilniku.
Sedaj so simptomi podobni a z neznanim vzrokom.
Ko je še vse nekako ohlajeno ,zjutraj ,klima mislim da deluje normalno.
Ko pa se vse kupaj zagreje klima preneha delovati.
Plin preverjen par dni nazaj.
Ventilator na hladilniku se vklopi takoj ko se klima vklopi.
Klik kompresorja se sliši in občuti na motorju takoj ko se zažene.
Vse navidezno ok ,v vročini pa ne hladi. Piha toplo.
Imel kdo podoben primer ?
LP
Kot prvo me zanima ali pozna kdo koga v okolici Celja-Žalca ki je dober za avto klime. ?
Imam zelo podobno tzežavo ,kot sem imel kakšno leto nazaj ,a sem jo takrat uspešno rešil z zamenjavo termoelementa za regulacijo ventilatorja na hladilniku.
Sedaj so simptomi podobni a z neznanim vzrokom.
Ko je še vse nekako ohlajeno ,zjutraj ,klima mislim da deluje normalno.
Ko pa se vse kupaj zagreje klima preneha delovati.
Plin preverjen par dni nazaj.
Ventilator na hladilniku se vklopi takoj ko se klima vklopi.
Klik kompresorja se sliši in občuti na motorju takoj ko se zažene.
Vse navidezno ok ,v vročini pa ne hladi. Piha toplo.
Imel kdo podoben primer ?
LP