Klasični GSM telefon

Saby

Zelenc'
11. okt 2021
12
3
3
Pozdravljeni,

ima kdo od vas klasični mobilni oziroma GSM telefon brez vseh nepotrebnih funkcij in aplikacij kot je npr. Nokia 105 ?

Jaz z omenjenim funkcioniram povsem normalno in brez težav ter nič ne pogrešam.

Kakšne so pa kaj vaše izkušnje?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Izy in msenjur

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.901
3.825
113
Pozdravljeni,

ima kdo od vas klasični mobilni oziroma GSM telefon brez vseh nepotrebnih funkcij in aplikacij kot je npr. Nokia 105 ?

Jaz z omenjenim funkcioniram povsem normalno in brez težav ter nič ne pogrešam.

Kakšne so pa kaj vaše izkušnje?
Da si čudni, ali pa penzionist v domu za ostarele.

Na Alterju pa pišeš z pisalnim strojem???
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

Saby

Zelenc'
11. okt 2021
12
3
3
In kaj je čudnega če zadeve opravljam normalno in tekoče z klasičnim GSM telefonom?

Če te pa že zanima sem pa tu normalno prijavljen preko navadnega kompjuterja.
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.623
504
113
Zanimivo, da komu še to uspeva v času ko je dejansko vse na telefonu, od banke, plačevanja, navigacije, certifikatov, mailov, ključev, pametnih naprav… jaz osebno bi šel nazaj v kameno dobo, če mi kdo vzame pametni telefon
 
Pozdravljeni,

ima kdo od vas klasični mobilni oziroma GSM telefon brez vseh nepotrebnih funkcij in aplikacij kot je npr. Nokia 105 ?

Jaz z omenjenim funkcioniram povsem normalno in brez težav ter nič ne pogrešam.

Kakšne so pa kaj vaše izkušnje?

okej nimam glih cegla, amapk recimo mam ene 5 let staro motorolo moto g6 plus. Rabim jo za telefonirat, sms pošiljat, fotoaparat (ker ga drugače nimam, niti ga iz tega naslova ne potrebujem), kartice za trgovine mam gor ( kar bi se dalo verjento tud na tvojo nokio spravt?). No uprabna je navigacija, drugače bi vzel kakega znižanega garmina in pa v službi med malco prečekiram pošto pa alter mam preletim, ampak bi šlo tudi brez tega...

tko da ja sva praktično že dva
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.965
153
63
Na šihtu sem dobrih 5 let uporabljal kot službeni telefon tega Samsunga. Majhen, lahek, baterija je držala več kot teden dni. Za kaj več kot klice ni bil uporaben, fotoaparat je delal slike v predpotopni resoluciji, imel je osnovne funkcije, in seveda majhen ekran.
Zdaj su mi dali Xiaomija. Velik, še večji kot moj osebni Galaxy S22, edini aplikaciji, ki se uporabljata sta fotoaparat in pošiljanje slik ter komunikacija preko Slacka. Je pa kar malo nerodno nositi dva velika telefona v žepu, tako da študiram, da si bom naredil kar preusmeritev klicev na moj telefon.

$_57.JPG
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.901
3.825
113
Na šihtu sem dobrih 5 let uporabljal kot službeni telefon tega Samsunga. Majhen, lahek, baterija je držala več kot teden dni. Za kaj več kot klice ni bil uporaben, fotoaparat je delal slike v predpotopni resoluciji, imel je osnovne funkcije, in seveda majhen ekran.
Zdaj su mi dali Xiaomija. Velik, še večji kot moj osebni Galaxy S22, edini aplikaciji, ki se uporabljata sta fotoaparat in pošiljanje slik ter komunikacija preko Slacka. Je pa kar malo nerodno nositi dva velika telefona v žepu, tako da študiram, da si bom naredil kar preusmeritev klicev na moj telefon.

Poglej priponko 92344
Kaj ti telefon ne podpira 2 sim kartic?
 

Saby

Zelenc'
11. okt 2021
12
3
3
Saj kaj pa rabiš več od klicev?
Od kje ti da bi šel s tem v kameno dobo?
Vse je odvisno kako se pustiš marketingu in politiki zavajati