Klasični GSM telefon

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.287
9.326
113
Seveda. Naj vsak izvoli kar mu paše. Bom pa omenil in tudi trdim, da ste vi s pametnimi telefoni resnično tečni in ne pustite drugim, da živijo drugače. Meni so recimo vseh zadnjih 10 + oziroma kaj jaz vem koliko časa so pametni telefoni razširjeni, stalno vsi težili naj že zamenjam telefon. In to praktično vsak dan, vsepovsod, celo popolni tujci. Naj končno kupim "normalen" telefon. Pa stalno norčevanje in posmehovanje... Pa butasta vprašanja zakaj imam še vedno telefon na "drva"? Pa kaj se grem? Pa če sem diler? Pa kako to da imam tak čuden telefon, a nimam denarja za pametni telefon? ... V glavnem tudi komentarji v tej debati so dokaz, da ste vi tisti, ki se vtikate in ne pustite drugih pri miru.
Pa ta pripombe o preteklosti tudi izjavljajo najbolj zaplankani butli. Danes vidim, da marsikdo sploh ne zna izkoristit najbolj osnovnih stvari, ki jih nudi pametni telefon. Butli ga še uporabljati ne znajo, se pa znajo hvalit z njimi. Ves njihov domet in uporaba telefona je pa ure in ure tik toka.
Človk je vprašu, pa dobil odgovore. Kar se mene tiče, mi je vseen če je kdo brez.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.287
9.326
113
Ne vem sploh o kakšnih storitvah sprašuješ. Spletne/mobilne banke ne uporabljam... Morda jo bom zdaj začel, če bo potreba, ne vem...nisem še razmišljal o tem.

Ma meni je res hecno kako ste mnogi prav ujeti v te naprave in ste prepričani, da bi brez kar umrli in bi bili odrezani od vsega :valjamse:
Če te prav razumem, si zdaj nabavil pametni telefon. Zanimivo, kok te ene stvari dobijo, ker so enostavno dobre. Poročaj čez leto dni. Recmo ta, da ne rabim v banko, al pa placat nafte v vrsto na šalter, pa še nekaj je takih brez katerih bi res trpel.
Služben mail recimo mi pa nekak noče delat na telefonu, že na nokiji 6210 ni hotu, ps na dopustu sem praktično off grid..pa se je šefu to zdel jako čudno mail in off grid.