Klan Janković

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.924
5.463
113
Kje jaz živim...
Sram me je, da so moji ˝sodržavljani˝ izvolili takega kriminalca za župana. Pa to še zastopim, da ga volijo taspodnji v Ljubljani, da ga pa Slovenci mi pa ne gre v lajšte

Eden izmed komentarjev......

Me zanima če pri tem obisku SOVA (slovenska obveščevalna varnostna služba), gleda kako Janković PERE in KRADE denar davkoplačevalcev iz Slovenije. Vsi razen SOVE vemo da v Sloveniji v gradbeništvu delajo Srbska BIH podjetja, ki NAŽIGAJO fakture po 3-5x višje cene, da ne bo pomote slednji delajo tudi po okoliških manjših Ljubljanskih občinah PRANJE -KRAJA Slovenskega denarja se nadaljuje...FURS, Policija, Sodstvo...?

Me spomne na poslovne prakse iz tega filma.

 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.034
5.736
113
blizu močvirne prestolnice
Vredno branja. Sem presenečen, da so uspeli napisati tak članek. Lepo opiše kje je srž problema in kako so na občini zavajali.

 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.994
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
Sem presenečen, da so uspeli napisati tak članek, čeprav me ne preseneča, da je objavljeno zgolj v nova24 (morda bo "ponatis" v pridruženih medijih)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
Psi lajajo, karavana gre dalje.
Mestna občina Ljubljana (Mol) z upravnim sporom izpodbija del sklepa Agencije RS za okolje (Arso), ki določa, da je občina zaradi vgradnje kinete dolžna izvesti presojo vplivov na okolje in pridobiti okoljevarstveno soglasje. Upravno sodišče je v ponedeljek sporočilo, da bo spor reševalo redno, zadeva pa še ni na vrsti za reševanje.
Župan MOL Zoran Janković je na redni tedenski novinarski konferenci ponovil, da je Arso pred leti opravil predhodni postopek in odločil, da občina presoje vplivov na okolje ne potrebuje. Prejšnji torek pa so ministrstvu poslali 200 strani dokumentov. "Pričakujem, da bodo te dokumente preučili," je dejal.
Gradnje kanala C0 ne bodo ustavili, razen če jo prepovedo pristojni uradni organi, je ponovil Janković. Ponovil je, da imajo zanjo vsa pravnomočna dovoljenja. "Če bi se karkoli zgodilo, lahko delamo kanal brez kinete," je dodal.

 

B81

22. jul 2007
34.551
8.992
113
Nesporazum, janković bo rekel, kako bo in ne obratno. ARSO samo didn't get the memo.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
673
658
93

Nika je prebujena in polna delovnega elana.:sprasujemse:
Kaj naj sedaj naredi zoki?
 
  • Haha
Reactions: Matey

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113

Nika je prebujena in polna delovnega elana.:sprasujemse:
Kaj naj sedaj naredi zoki?
Evo, se je na dopustu v Beogradu končno izobrazila na temo vode in lahko sedaj poda strokovno mnenje. :cool: