Klan Janković

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Kateri slovenci? A si poklican da govoriš v imenu vseh?
Poklican za govorit v imenu vseh je ravno nekako tako kot kolesarji in njihov Glas ljudstva in potemtakem pa je ta govor povsem v redu.

Drugače pa, lajala al ne na koncu je folk na referendumih in volitvah dovolj jasno povedal svoje mnenje.
Res je, na koncu je izjemno slabo informiran in zaveden folk na antijanša referendumih in volitvah dovolj jasno povedal svoje mnenje in zato lahko sedaj pyzdimo plešemo zaradi vseeh debilizmov, ki jih moramo prenašati od veselja, zaslužni za to stanje pa dobivajo raznorazne piškotke.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.175
113
Poklican za govorit v imenu vseh je ravno nekako tako kot kolesarji in njihov Glas ljudstva in potemtakem pa je ta govor povsem v redu.
A ti to enačiš :valjamse:
Res je, na koncu je izjemno slabo informiran in zaveden folk na antijanša referendumih in volitvah dovolj jasno povedal svoje mnenje in zato lahko sedaj pyzdimo plešemo zaradi vseeh debilizmov, ki jih moramo prenašati od veselja, zaslužni za to stanje pa dobivajo raznorazne piškotke.
A jbg ne gledajo fsi NoreTV, da bi bili pravilno informirani zavedeni.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Ne, ne, kaj je s tabo no. Zoran vse dela "čisto" in legalno zaradi česar tudi še ni bil pravnomočno obsojen v vseh primerih kazenskih ovadb in gre za navaden politično motiviran konstrukt s strani Janeza Janše kot je pred časom povedal novinarjem (o izključevanju dokazov, pozabljenih dokumentih v predalih ali pa zamudah oddanih dokumentov ter o ostalih zanj srečnih naključjih se enostavno ne bova pogovarjala), njegova dva sinova sta pa tako poslovno kot privat popolnoma samostojna in z njim povsem nepovezana že odkar sta zaključila s svojim šolanjem. :fredi:
Sam vsake toliko časa in kapne na TRR malce večja vsota!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113
Levi so pogruntali, da lahko vodijo tako para enoto z neomejenimi finančnimi sredstvi katera postane glavni promotor izbrane politične opcije.
In teh sredstev je v tujini parkiranih ogromno, še od ranke Udbe. Tistih par 100k od JJ iz Bih je prav amaterski posel! :fredi:
Še zmeri pa je blesav folk ki to voli...
Še enkrat pernati napove javno da bo povečal davke, obdavčil nepremičnine, povečal JU....

in to grejo potem volit, sedaj pa plešite.....
Najbolj sem se smejal čefučkom iz Trbovelj, ko so mahali z položnicami za 500€ in v bosanščini razlagal, da niso zato volil Goloba... No 2024 jim bo še davke nabil na regres, prevoz, malco in nepremičnino..

Vsaj nekaj dobrega ko komunajzerja vidiš da se zvija, ko mu rečeš pleši....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
A ti to enačiš :valjamse:
Seveda enačim saj ne ynos, ne kolesarji oz. Glas ljudstva ne more dejansko govorit v imenu celotnega naroda temveč zgolj in samo v svojem imenu. Glede na repliko si očitno mnenja, da tega ne gre enačit - zakaj tako meniš?
A jbg ne gledajo fsi NoreTV, da bi bili pravilno informirani zavedeni.
Zakaj takoj v drug, enako nezaželjen in nesprejemljiv ekstrem? Zakaj bi morali biti (recimo temu desno ali pa levo) zavedeni in ne realno informirani?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in Kamele0N

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.175
113
:valjamse:
Sami nevtralni odvetniki SDS in JJ se javljajo.
Sami experti kako spravit javne blagajne.

Jbg najbolj da se kr Ruparju in njegovemu društvu priklopim, tam je zihr nek vir €, drugač se ne bi registrirali.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
:valjamse:
Sami nevtralni odvetniki SDS in JJ se javljajo.
Sami experti kako spravit javne blagajne.

Jbg najbolj da se kr Ruparju in njegovemu društvu priklopim, tam je zihr nek vir €, drugač se ne bi registrirali.
Kaj lahko prosim namesto podtikanja normalno odgovoriš na zastavljena vprašanja?

Torej zakaj meniš, da ne morem enačit ynosa ter Glasu ljudstva glede neprimernosti govora v imenu celotnega naroda in zakaj greš takoj v drug, enako nezaželjen in nesprejemljiv ekstrem zavedenosti namesto da bi se ciljalo na realno informiranje ter kasnejše samostojno odločanje na podlagi realnih informacij namesto glasovanja za/proti določeni politični opciji, ki nas zadnjih 30+ let kot državo vleče samo navzdol?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.947
113
Če bi znal kaj brati, je bilo že večkrat pojasnjeno, da se javljajo izključno na evropske razpise. Očitno uspešno, saj so Niko Francozi proglasili za Evropejko leta in spada med 40 bodočih evropskih voditeljev oz. voditeljic.

Ljubi Jezus nam pomagaj, če je tole bodoča voditeljica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.175
113
Katerega podtikanja?

Sploh pa ne vem zakaj si se ti javil na moj zapis. Aja si njihov odvetnik.

Kolesarjev in Glas ljudstva (sicer ne vem kateri so to, sm mislil da so od Primca) je vseeno malce več kot en Ynos, pa tudi ne spomnim se da bi koga iz države pošiljal v imenu vseh.

Kdo je tu zaveden? Oziroma še več, kdo tu zavaja največ pa relativizira.
Kateri extreme sem pa šel, to so dejstva, Rupar je dejstvo, in dejstvo je da za njim stoji SDS, tudi to je dejstvo, da je društvo al neki podobnega ustanovil, in dejstvo je da je to storjeno zaradi zasužka, j..e se njim za upokojence.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Katerega podtikanja?
Tistega o javljanju evtralnih odvetnikov sdsa in Janše.

Sploh pa ne vem zakaj si se ti javil na moj zapis. Aja si njihov odvetnik.
No a vidiš, takšna debilna podtikanja. Ne, nisem njihov odvetnik, na tvoj zapis sem se pa javil, ker si - pazi zdaj to - repliciral na moj post post tako kot sem jaz na tvojega ter s tem vzpostavil dialog, ki ga sedaj skušam nadaljevati.

Kolesarjev in Glas ljudstva (sicer ne vem kateri so to, sm mislil da so od Primca) je vseeno malce več kot en Ynos, pa tudi ne spomnim se da bi koga iz države pošiljal v imenu vseh.
Glas ljudstva so kolesarji. Številčnost (večje od ena kar je npr. ynos) ti pač ne da pravice, da lahko upravičeno govoriš v imenu naroda kar Glas ljudstva dobesedno izvaja. V imenu naroda lahko govorijo zgolj demokratično izvoljeni predstavniki naroda in nihče drug, to pa pač niso ne kolesarji in njihov Glas ljudstva, ne ynos.

Kdo je tu zaveden? Oziroma še več, kdo tu zavaja največ pa relativizira.
Kdo je zaveden? Ogromna večina. Kdo zavaja in relativizira? Marsikdo, običajno sleposledeči pripadniki določene politične opcije na levi in na desni.

Kateri extreme sem pa šel, to so dejstva, Rupar je dejstvo, in dejstvo je da za njim stoji SDS, tudi to je dejstvo, da je društvo al neki podobnega ustanovil, in dejstvo je da je to storjeno zaradi zasužka, j..e se njim za upokojence.
Šel si v ta ekstrem, da si na izpostavljanje antijanša zavedenosti naroda s strani leve politike pri referendumu in volitvah ti odgovoril z, citiram, "A jbg ne gledajo fsi NoreTV, da bi bili pravilno informirani zavedeni." (post #346) Iz enega ekstrema (zavedenost z leve) v drugega (zavedenost z desne) torej in zato sem te vprašal kaj je tega treba saj bi morali stremeti k realnemu informiranju. Ja vem, sanja svinja o koruzi.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Kot vedno, bizi ne razočara. Relativizacija at its finest. :cheer: :cheer: :cheer: Na vode se 8.marec spozna ravno toliko kot riba na bicikel, o brezplačnih kosilih kot spodobni kaviar levičarji tudi ne vedo nič, na sovražni govor pa samo prvoosebno.

Če se na kaj res spoznajo, je, kako se naredi iz kruha drek (Mlakar™). Ampak žal tega niso uvrstili med projekte.

Če smo točni, iz dreka(nja) po Sloveniji delajo bel kruh, namazan z maslom, zase
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.175
113
Tistega o javljanju evtralnih odvetnikov sdsa in Janše.


No a vidiš, takšna debilna podtikanja. Ne, nisem njihov odvetnik, na tvoj zapis sem se pa javil, ker si - pazi zdaj to - repliciral na moj post post tako kot sem jaz na tvojega ter s tem vzpostavil dialog, ki ga sedaj skušam nadaljevati.
A imaš ti mogoče dva nika? Kolk vidim te nisem nikjer omenjal niti nisem repliciral, ti pa si se javil kot odvetnik ynosa.




wilburxxx

Guru​


Uporabnik ynos je napisal:
Domov si jo odnesi. Naj jo imajo Francozi, Slovenci je ne rabimo.
Kateri slovenci? A si poklican da govoriš v imenu vseh?

Drugače pa, lajala al ne na koncu je folk na referendumih in volitvah dovolj jasno povedal svoje mnenje.