Kje dobiti nalepke "I feel Slovenia" ?

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Zdravo,

a kdo ve, kje dobiti nalepke I feel Slovenia? Gre za zeleno-bele napise, ki so v tistem zapotegnjenem pravokotniku
I_feel_Slo.png


Iščem po vseh živih TIC-ih, pa nimajo.


Hvala in LP, M.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Mislim, da imamo na forumu vsaj dva uporabnika, ki ti jih lahko NAREDITA. Eden je msenjur, drugi pa mislim, da je Notranjc. Nisem pa 100%.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
NEVERJETNO in ŽALOSTNO kako smo Slovenci grozen narod glede te narodne zavednosti. Nimamo je niti pikice
frown-1.gif


Greš na Hrvatijo..povsod same šahovnice! Od sponjih gat do majic...od obeskov za ključe, do odpiračev za pir..povsod Hrvaška in šahovnice.
V SLOVENIJI pa se moramo "sami znajt"; če želimo dobiti ene uboge nalepke
frown-1.gif

Kaj šele kakšne majice ali kak drug material ki bi ga rad poklonil komu.... Res žalostno
frown-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.920
281
83
tam ko se terc po tori rola
Da malo obudim temo... Se sploh še da kje dobiti te nalepke ''Slovenija, moja dežela'' z lipovim listom...? Najdem ovalne, pa zastave... tenapisov pa nikjer. Res smo totalno v qrcu s tem... Še slovensko zastavo sem moral s Kitajske naročiti...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Da malo obudim temo... Se sploh še da kje dobiti te nalepke ''Slovenija, moja dežela'' z lipovim listom...? Najdem ovalne, pa zastave... tenapisov pa nikjer. Res smo totalno v qrcu s tem... Še slovensko zastavo sem moral s Kitajske naročiti...

pokaz slikco, kaksno bi rad, pa bomo videli...
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.945
-1.472
63
Da malo obudim temo... Se sploh še da kje dobiti te nalepke ''Slovenija, moja dežela'' z lipovim listom...? Najdem ovalne, pa zastave... tenapisov pa nikjer. Res smo totalno v qrcu s tem... Še slovensko zastavo sem moral s Kitajske naročiti...
O kakšni količini nalepk je govora?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.355
379
83
Tale "slovenija moja dezela" slogan z lipovom listom je starejsi od nase drzave, logotipa in reklamnega materiala se spomnim se kot mulc. Anglezi bi rekli da je "depricated" in tudi sicer mi deluje bolj kot material, ki ga najdes na podstresju, starinarnici ali bolhi.

Trenutno aktualni je "i feel slovenia", tega najdes po turisticnih info tockah, letaliscu, imajo tudi spletno trgovino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113