Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.562
5.532
113


Nataše ni presenetilo, da je v predsedniški tekmi zmagal Matjaž Han, po lastnih besedah »pragmatični socialni demokrat«. »Pragmatizem ima s socialno demokracijo skupnega toliko, kot imam jaz skupnega s Taylor Swift,« pa pravi Mojca Širok, dopisnica RTV iz Bruslja. Po njenih besedah bo izid evropskih volitev brez dvoma »desno in še bolj desno«, razlog za to pa je tudi zmeda na levici. Politično dogajanje v Sloveniji po Mojčinih besedah odslikava predvsem nepoznavanje mehanizmov delovanja institucij Evropske unije. Opozori, da vlade posameznih držav praviloma za vse slabo okrivijo EU, vse dobro pa pripišejo sebi.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.562
5.532
113
Depolitizirane zastavice.

evrovizija zastavice.png
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.562
5.532
113
Če je novinar na pravi strani, se ustanova zanj zavzame. V mnogih drugih primerih so bili tiho.


Gre pa za članek o 99.750 evrih nepovratnih sredstev, ki jih je prejel njen partner za predstavitev izdelkov iz lesa Stari oča, ki jih je predstavljal v majhnem slovaškem kraju pri Bratislavi z namenom pridobitve novih strank (IBM, Amazon, Jaguar, Kia).

 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.078
5.756
113
blizu močvirne prestolnice
V Reporterji delajo po naročilu ,itak so hlapci nekoga,ki ima umazane roke ampak ker je naš je ok. Po drugi strani pa imajo prav. Tudi od janežicke mož je dobro služil na naš račun. V glavnem vsi so isti korupcija na kvadrat, edino kar je zanimivo. Da se nihče ne obregne nad svobodno poročanje, saj je to orkestriran napad na Eriko, ker si je upala mal napasti fašiste iz svobode. V glavnem vsi so tiho kot miši nad izvajanje fašizma,
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.479
2.318
113
Če je novinar na pravi strani, se ustanova zanj zavzame. V mnogih drugih primerih so bili tiho.


Gre pa za članek o 99.750 evrih nepovratnih sredstev, ki jih je prejel njen partner za predstavitev izdelkov iz lesa Stari oča, ki jih je predstavljal v majhnem slovaškem kraju pri Bratislavi z namenom pridobitve novih strank (IBM, Amazon, Jaguar, Kia).

Zanimivejše od POP TV + RTV skupaj!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.479
2.318
113
Če je novinar na pravi strani, se ustanova zanj zavzame. V mnogih drugih primerih so bili tiho.


Gre pa za članek o 99.750 evrih nepovratnih sredstev, ki jih je prejel njen partner za predstavitev izdelkov iz lesa Stari oča, ki jih je predstavljal v majhnem slovaškem kraju pri Bratislavi z namenom pridobitve novih strank (IBM, Amazon, Jaguar, Kia).



Ko lovec postane plen!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.508
5.506
113
Redkokdaj, ampak tokrat se strinjam s teboj. Mogoče (čeprav ni verjetno) bo drugače gledala na poceni zgodbe, ce bo zauzila malo "lastnega zdravila".