Kentucky Fried Chicken

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.955
3.467
113
40
Lj
Je pa tudi McDonalds začel šparati in ne dajo več pokrovčka in slamice zraven pijače. Vsakič ko sem tam sedaj en polije tisto pijačo, sem pa tudi videl da je dostavljavec polil ko je nosil.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.088
5.927
113
No, kar se KR tiče, jim pa... Ne, ne bom grdo govorila. Moji otroci nocejo vec tam jesti, ker je umazano (ne vem, jaz nisem notri stopila ze en cas), tako da prakticiramo mcdrive in gremo domov jest. Ampak tudi meni plafon dvigne. Narocis in placas mccrispy honey mustard in dobis neki wrap... Zadnje 4x, ko sem sla, so vedno narobe prinesli. In racunajo s tem, da te ze dolgo vec ne bo, ko boš ugotovil. Saj imajo prav, ampak mene sploh zdaj ne bo vec nazaj, koncno so bili tudi mulci zadost razočarani, da ne navirajo več...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.088
5.927
113
Jaz bom mogla res drugacno taktiko za alterase ubrat, tako na splosno, ne samo za posameznike. Preko prve povedi se vec ne pride. Ni tega, da point sparas za na kon'c.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi in vogel

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.282
3.307
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Moram... :valjamse:

full-553-190598-1000001216 (1).jpg
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.205
3.487
113
Kar sem bil v tujini ni bilo nikjer vibratorjev. Saj ne rečem da pri nas to ni "dobra praksa", ampak zanimivo da po tujini tega v fast food jointih ni (London, New York, Tokyo... v Burger King, McDonalds, Jolibee). Dejansko klicanje številk sploh ni redka zadeva. Ali pa št. samo prikazana na nekem malem monitorju pri blagajni kot v Aleji - če te ni, te ni.. Vibrote imajo pa ponavadi na "odprtih kuhinjah".
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.867
35
48
Aha, spet nekaj kar laufa po celem svetu za Janeza ni dobro. Btw., pijaca je samopostrezna, tudi led si sipas sam. Tudi refilas lahko. Tako je vsaj na Šentilju (nazadnje spomladi letos), Kanarcih (pozimi letos).... Tudi z narocanjem nisem nikoli imel tezav. Pac pocakas nekje v slušnem/vidnem dometu. Tudi vsa hrana je bila vedno pravilno pecena in vrela....
Pa ne mores jim v LJ refilla dot no si predstsavljas ko zacnejo zabarji si svoje liter pa pol flase tam polnit :D:D:D
sem marsikje na svetu ze v KFCju jedel pa ne spomnim se da kje nebi refila bilo. Drugih tezav pa nisem imel pac pocakas tisti cas se prehitro bomo umrli naj se vam ne mudi kam prevec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jezek