Kentucky Fried Chicken

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
evo grem v tujino pa sem gledal da je poleg hotela ta restavracija Kentucky Fried Chicken.

Kaj jest tu, kake so porcije in kakšne so kaj cene?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Na Kitajskem je ceneje kot v Luksemburgu. V Angliji je dražje kot v Budimpešti.

Tako da malo definiraj to tvojo tujino. Potem vpiši v Google KFC #tuja_država# in preberi ponudbo ter cene.

Saj vem, zajeban postopek, a ne gre drugače.
 

BossTonE

Zelenc'
11. okt 2007
6
0
1
Samo ena mini-opomba: v Luksemburgu ni KFC-ja.

Kaj jest? S kakšno kokošjo najbrž ne boš zgrešil. Najraje celo vedro pa kako koruzo zraven.
Glede porcij pa se ne sekiraj, so vredne ameriškega generala.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.866
34
48
no je v nemæiji in ponudbo najdem cene pa ne. Saj cena niti ni tako pomebna kot ponudba kaj vzet.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
En bucket chicken wingsov
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Hotwings so top! To so pikantne ocvrte perutnicke v panadi brez drobtin. Priporocam porcijo v "ajmarju"
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kšna kila že more it dol.
cheer.gif


Sicer pa nisem še "uspel" jesti v KFC....premal okol hodim.
cry12bpy.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Imas ajmar, z mislim da 12 kom. Ta je ravno pravsnji, ker 1 perutnicko oberes v dveh grizljajih, so tiste "male" perutnicke.
Potem je pa se xxl piknik meni "ajmar", tam pa mislim, da jih je 18kom, ce ne vec. Vsak meni vkljucuje tudi "pommes". Seveda pa imas tudi manjse porcije na krozniku.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Jedo v KFCju v minhnu, enkrat pa vrjetno še dolgo doldo ne S frendom sma bla lačna ko psa. Waw, KFC, navali narode,
vzamema velik bucket vsega mešano, doda še nek pomfri in eno ogabno solato y korenčkom in rižom. Pojema. Sej ne da ni
blo za jest, samo enostavno ni tak dobro kot bi moglo bit. Če niti ni skozi pohano...


Sedaj smo bli na češkem, zavijemo z avtobana, KFC in Mc na kupu, smo lepo v Mc zavili...
 

avantgarda

Pripravnik
13. mar 2008
186
0
16
Uh, občasno prav paše 3-piece colonel meal. Od vseh fast food multinacionalk mi je KFC najbolj všeč.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Meni je tudi KFC najbolj všeč.
Nisem ravno ljubitelj piščanca in to v kakršnikoli obliki in sem bil podobnega mnenja kot tincelj, dokler nisem prvič jedel v KFC.
Zdaj mi je pa to "a must" postaja v vsakem mestu kjer ga imajo
smile-1.gif

Je pa res, da naročim skoraj vedno Hotwings menu.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Normalno, da "ta hude". Je pa zanimivo, da imajo tako pikantno zadevo sploh v ponudbi.
Ponavadi je povsod kjer imajo pikantne stvari vse anemično, komajda se občuti kaj pekočega.
Še v "mehiških oštarijah" ne dobiš tako pikantnih stavri kot so hotwings v KFC.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Na Ibizi vsako jutro/dopoldne preden se odvlecemo v hotel spat
grin1.gif


Sem pa v KFC-ju lani v Madridu naletel na najbol nesposobno zensko - v vrsti sva bila dva, rabila 25minut da postreze....vsakemu narobe prinesla, potem se je pa se ene 3x zastrikala z blagajno
bonk.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Normalno, da "ta hude". Je pa zanimivo, da imajo tako pikantno zadevo sploh v ponudbi.
Ponavadi je povsod kjer imajo pikantne stvari vse anemično, komajda se občuti kaj pekočega.
Še v "mehiških oštarijah" ne dobiš tako pikantnih stavri kot so hotwings v KFC.


ajde jaz nisem verodostojen, ker jem kebap s sedmimi žlicami čilija, ampak kolega ki je pikantno kar orng da žge, v kakem kantanteju zmlatima flaško ''kao'' čilija na kilo letanc. Pri nas se neve kaj je pikantno, v tampi sem bil v eni delavski mehiški restavraciji, kjer so meli na izbor Da Bomb omako, tista pa res dela svoje, dam 5 kapljic v kilo bifteka, pa se ga živ hudič na rojstnem ne pritakne
smile-1.gif
tut naš tabasko je kar nekaj, bol kisel kot pa da peče, na kako domačo pico ga namočim kot kak kečap, ker je hotless. So pa wingsi v kfcju dovolj pekoæi za povprečnega jedca.