kdaj ste kupili zadnji akumulator in katere znamke

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Dopuščam možnost, da se motim; trditev, da sam prodaš več akumulatorjev poleti kot pozimi, je pa neumnost.
zmaga.gif


Obema accu ni nehal delati, samo začasno je odpovedal pokorščino.
uf-1.gif


Kaj pa je bilo potem krivo, da obema avto ni vžgal? Aja, saj vem, kriv je bilo to, da je poleti izhlapelo nekaj elektrolita, pa ga lastnika nista dolila, zdaj pa v mrazu kot posledica manjše kapaciteta accuja, avto ne vžge. Napaka je v lastniku, accuju pa nič ne manjka. Ja valda.
rolleyes-1.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Se hecaš, al je prišlo samo do "jumping-to-conclusion" efekta? Sem jaz morda kje napisal, da se pozimi akumulator ne more pokvarit al kaj?
confused-1.gif


Če si ne moreš drugače predstavljat, si dej takole: Skupina ljudi potuje preko Sibirije, nekaj ljudi umre od mraza, toda več jih nekako pride skozi. Ko pridejo skozi, se naenkrat pojavijo v Sahari in umrejo. Got it?
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Dopuščam možnost, da se motim; trditev, da sam prodaš več akumulatorjev poleti kot pozimi, je pa neumnost.
zmaga.gif

Neumnost je tole, kar si napisal. Torej ti veš bolje od mene, koliko jih "JAZ" prodam?

Povprašaj še kakšnega serviserja, kdaj več akumulatorjev crkne.
grims-1.gif
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:
danes,55Ah znamke fiam
confused-1.gif
(ce pozna kdo,naj kaj napise),cena 57eur z 10% popustom,2 leti garancije.
lp.

kje?
dons mi avto ni vzgal in moram jutr po novega, prav tako 55Ah.
glede na "dons",ne vem,ce ti bo kaj pomagalo,sicer pa
v mb-tezno servotrg trgovina,sem se malo pozanimal,je dobra cena in firma
cheer.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Če ti sredi Sibirije avto ne vžge, Sahare sploh ne boš dočakal
crazy1.gif


Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Dopuščam možnost, da se motim; trditev, da sam prodaš več akumulatorjev poleti kot pozimi, je pa neumnost.
zmaga.gif

Neumnost je tole, kar si napisal. Torej ti veš bolje od mene, koliko jih "JAZ" prodam?

Povprašaj še kakšnega serviserja, kdaj več akumulatorjev crkne.
grims-1.gif

Bi povprašal, pa se bojim, da me bodo imeli pri omembi poletja vs. zime za norega. Resno.
tongue-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Kupil včeraj 55Ah Banner-ja. Menda so dobri. Dobil za 60 €.

E, mislim da mam tud jaz takega... In tud men so razlagali da so dobri... Dal sem pa 5 EUR več kot ti.
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
Zamenjal novembra, točne znamke ne vem (je slika od jeznega bika gor
wink-1.gif
). Aja 75Ah, zamenjal pa sem zato, ker mi zjutraj zeza vžiganje. Par tednov je bilo boljše, zdaj pa spet podobna situacija in počasi razmišljam, če sem 90 EUR vrgel skozi okno...
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Citat:
Uporabnik boc pravi:
novembra 2007 Moll 75Ah 75 EUR (v drugih trgovinah ze 95 EUR)

kje si ga pa kupil? zadnja cena moll-ovega akumulatorja je krepko cez 100 eur ....
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
mac77, prav imaš. Prav sem imel tudi sam, 90 EUR sem vrgel skozi okno, okvarjen je štarter... danes sem prišel popoldne domov in od takrat sploh ne vžge. Dam kontakt, ko obrnem ključ in bi moglo zaverglat, se ne zgodi ništa. Jutri ga bom probal še malo maličit, sicer pa ga bom dal v ponedeljek obnovit. Upam, da bo uspelo v enem dnevu, ker ne bi bil rad brez avta čez praznike...
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
ma takrat sem malo klical na okrog in jo nasel v eni agro trgvini na vicu, samo jih zagotov nimajo vec.
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
bosh 50 za 65e na petrolu mnda. Topla mi je pa crnnil v 2 letih, je to normalno? No morebiti pa mi je samo vode zmanjkalo, nisem preveril.