Kateri mejni prehodi in kdaj štartamo, da se izogneš gneči. Do Bosne.

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Hvala za tvoje mnenje. Sej ne mislis valda, da bom potem nazaj odpeljal TV, jogi in ostalo? :valjamse: Vikend mamo na pol končan. en štuk končan in napol opremljen, en pa v tretji gradbeni, bo treba se en kup stvari z vozit in kupit.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Lepo. Samo da greš peljat dole tv pa jogije za vikend kjer se vsepovsod čaka ,recmo da je višek sezone ker vprašanje kaj bo avgusta...:valjamse::valjamse::valjamse::valjamse: smeškoti so pa namestu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Petek zvecer tja, tempomat na 160 do bosanske meje (cez hrvasko cez slovensko vas brez cakanja), na bosanski meji 3 ure cakanja.

nazaj nedelja startal ze ob 11, da se izognem gneci, ceprav sem planiral popoldne. Cakanje na bosanski meji 3 ure, pol tempomat na 160 in cez slovensko vas v minuti.

Se dobro da ima skoda udobne zice. Je blo pa vsaj lustno dol.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: shift in cappy

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
še dobro, da nimaš zares udobnega avta namesto čeha, bi še danes želel čakati na bosanski meji
Če primerjam s 13 let starim Japoncem, po katerem me je kriz bolel in sem pripeljal domov izčrpan, so L&K usnjeni zici v Superbu zame raketa.

Nisem pa se v tej ligi kot ti valda, ki imas izkusnje z res udobnimi avti, pa verjetno 13 let starega nizji srednji razred se vozil nisi.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Tja grede Jesenovac, Nazaj Gradiska. Je google maps kazal nazaj pol krajso kolono, ni pa videl, da so odprli uno cesto oba pasova proti meji, kar pomeni da je bilo 2x tok dolga kolona, plus jebeni kamioni. Aja uradne info so kazale do 1 uro cakanja. :valjamse:
Uradne informacije so vedno x2, vsaj. Me je že dvakrat na Jelšanah izučilo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
V soboto na Vinici je Google kazal 51 min zastoja, val 202 pravi uro in pol. Postopoma se je čas na Google podaljševal. Pol pa sem upošteval maps in se peljal skozi hosto par km in prišel do kolone 10 m pred prehodom.

Pa se vprašanje, imam idejo se vračt preko BiH iz Splita. Livno, Bihac. Kolk se lahko pričakuje čakanja v petek zvečer za vstop na Hrvaško?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
V soboto na Vinici je Google kazal 51 min zastoja, val 202 pravi uro in pol. Postopoma se je čas na Google podaljševal. Pol pa sem upošteval maps in se peljal skozi hosto par km in prišel do kolone 10 m pred prehodom.

Pa se vprašanje, imam idejo se vračt preko BiH iz Splita. Livno, Bihac. Kolk se lahko pričakuje čakanja v petek zvečer za vstop na Hrvaško?

pejt na Žuniče