Kateri GSM bi vzeli?

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Sony pa mnogo boljsi zaslon?
shocked-1.gif
U gotta be kidding me. Resolucija OK, bravia engine pa sux. Koti gledanja so se slabsi, kot pri TN zaslonih.

4.1 je jellybean (project butter) in je mnogo hitrejsi, odzivnejsi in "smooth", kot 4.0.
 

enageM

Pripravnik
5. avg 2007
143
0
16
Novo mesto
Mene je pri xperia P motilo predvsem slaba avtonomija baterije. (odzivi po forumih) Sicer bi vzel Sony-a brez debate.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Sony pa mnogo boljsi zaslon?
shocked-1.gif
U gotta be kidding me. Resolucija OK, bravia engine pa sux. Koti gledanja so se slabsi, kot pri TN zaslonih.

4.1 je jellybean (project butter) in je mnogo hitrejsi, odzivnejsi in "smooth", kot 4.0.

Čuj, vidni kot me ne zanima nekak.
grin1.gif
Važno mi je, da je ful resolucija in lcd tehnologija, ki nima preveč "nabitih" barv ala amoled.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
ksz...

da ne odpiram nove teme... da se ti ne zgodi tako kot malcomu enkrat....

Kaj moram pazit, če kaj kupujem prek bolhe? Če grem osebno iskat je že verjetno bolj zdravo oz. če najdem že dolgo prijavljenega uporabnika da pošlje po pošti.... itd??.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Osebni prevzem obvezno,bolje dat kakšne 10€ za bencin,naj bo prvi lastnik in telefon kupljen preko našega operaterja,oz.kupljen v slo,obvezno dobit zraven račun in garancijo.Po možnosti nov nerabljen.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Sony pa mnogo boljsi zaslon?
shocked-1.gif
U gotta be kidding me. Resolucija OK, bravia engine pa sux. Koti gledanja so se slabsi, kot pri TN zaslonih.

4.1 je jellybean (project butter) in je mnogo hitrejsi, odzivnejsi in "smooth", kot 4.0.

Čuj, vidni kot me ne zanima nekak.
grin1.gif
Važno mi je, da je ful resolucija in lcd tehnologija, ki nima preveč "nabitih" barv ala amoled.

Meni gre pa neverjetno na smoki. Da vedno lovim kote, ko hocem komu pokazat kaksne fotke ali ko gledam kak film, ali gejmam je bolj drek zaslon to.
smile-1.gif


Saj pri S3 imas 4 profile barv.. Pa si nastimas tako, kot ti pase.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Sony pa mnogo boljsi zaslon?
shocked-1.gif
U gotta be kidding me. Resolucija OK, bravia engine pa sux. Koti gledanja so se slabsi, kot pri TN zaslonih.

4.1 je jellybean (project butter) in je mnogo hitrejsi, odzivnejsi in "smooth", kot 4.0.

Čuj, vidni kot me ne zanima nekak.
grin1.gif
Važno mi je, da je ful resolucija in lcd tehnologija, ki nima preveč "nabitih" barv ala amoled.

Meni gre pa neverjetno na smoki. Da vedno lovim kote, ko hocem komu pokazat kaksne fotke ali ko gledam kak film, ali gejmam je bolj drek zaslon to.
smile-1.gif


Saj pri S3 imas 4 profile barv.. Pa si nastimas tako, kot ti pase.

Vem za te 4 profile, samo ko daš na Natural, so barve sprane bolj, kot na lcdju, zato mi ni tak všeč.
smile-1.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
ksz...

da ne odpiram nove teme... da se ti ne zgodi tako kot malcomu enkrat....

Kaj moram pazit, če kaj kupujem prek bolhe? Če grem osebno iskat je že verjetno bolj zdravo oz. če najdem že dolgo prijavljenega uporabnika da pošlje po pošti.... itd??.

Obvezno osebni prevzem. Recimo kolega je poleti kupil iphona, zmenil se je po majlu, poslali so mu ga pa po pošti, dobil je pa neko fake zadevo in tako lepo ostal brez 350€ in nima v bistvu kaj narediti.... Pa seveda si je smiselno pogledati napravo in preveriti veljavnost garancije (recimo za apple greš na stran od apple in tam nekje vtipkaš serijsko številko), preveriš račun,...

SAMOLED je ql, lepe barve super vidni kot...
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.879
113
KSZ

Svetujte:

Izbira med SG 3 mini in SG 2?!

Cenovno se namreč dobita "nova" za enak denar, pa se mi zdi da je SG2 malce več od telefona v vseh pogledih!
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Natural so prav ok barve, vsaj priblizno realne. Ostalo je pa prekontrastno.. Vsaj za moje oci.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
ksz...

no zdaj še jst kupujem....

Odločam se med xperia T in S3.

Velikost je približno enaka, cena je tudi približno enaka, quadranti me ne brigajo zelo, baterija je fajn da zdrži 2 dni,
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne da bi hvalil svojega S3 toda kar se tiče baterije je sedaj na 4.1.2 veliko boljše(še vedno pa težko zdrži 2 dni edino če ga zaprem v predal) toda tak telefon se ne uporablja samo za telefoniranje in smse tako da če zdrži en dan je pa že veliko čez noč ga pa daš filat,kar se pa tiče Xperie T sem pa prebral da je baterija še veliko bolj slabotna.Imam pa doma Xperio Arc S in moram rečt da mi vmesnik sploh ne sede ne vem pa kakšen je na T toda glede na to da je isto Sony verjetno ni velike razlike.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Meni recimo S3 na 4.1.2 ob zmerni uporabi drži komot 2 dni. Nekaj SMSov na dan, kakšna ura pogovorov na dan in nekaj malega brskanja po spletu, 3 mejli se sinhronizirajo non stop. Če ga pa kaj mučim pa 1 dan kot je že oktopusy omenil. Če ga pa ne pipam pa 3.5 - 4 dni, ampak res, da ga pustim čisto na miru
smile-1.gif