Kateri dron ,quadcopter za hobby kupiti ?

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Prosim če mi napišeš, kje si hodil v osnovno šolo, če sploh. In kako je bilo z matematiko? 499 (je moja cena) je zate isto kot 599?
Vprašaj mamo, ti bo povedala, da je razlike 100 EUR. Pa prosim, ne delaj sramote izobrazbeni strukturi tule na alterju. Hvala.

Sicer pa ja, hvala, ker se zanimaš za nakup drona ali si zgolj TROL?


Trol si kvecjemu ti... ker trolas v forumu, ki temu ni namenjen...

In oprosti... prej sem videl ceno 599€ ... Priznam.. lahko sem se zmotil... Se vedno me je pa zbodlo to, da objavis oglas v podforumu, ki je predvsem namenjen debati... Mali oglasi so nizje spodaj ... In tja niti ne pogledam, ce nic ne kupujem... tukaj pa menda lahko komentiram... ali? Ni pa treba takoj "napdat" in zalit... Se ti se kako lahko hitro vrne ... :p

Vsekakor pa ti zelim veliko uspeha pri prodaji ... Sam ze imam dron... in ne potrebujem dveh ...
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
In oprosti... prej sem videl ceno 599€ ... Priznam.. lahko sem se zmotil...
.. Sam ze imam dron... in ne potrebujem dveh ...
Ni panike. Oproščeno, saj se poznamo, sicer samo iz forumov. Važno da smo razčistili. Sem že nekje bral, da imaš dron, ja.

To all:
Nekaj posnetkov, ki sem jih naredil s tem dronom. Nisem ravno nek strokovnjak ampak meni so všeč. :)


To Viper_XxL. Resen kupec mi bo na zasebno sporočilo predlagal kak popust. Je precejšnja možnost, da ga bom odobril. :)
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Vsakdo ima pravico prodajat po ceni, kot mu paše. Seveda pa naj se to počne v ustreznem razdelku foruma.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
380
123
43
Dobivam reklame na mail in danes je uletelo tole. Kaj mu "manjka", da se splača dati za DJI Mini 2 veliko več ? Ne bom včeraj kupil, verjetno pa v naslednjih mesecih. Po opisu ne izgleda slab, slabi niso niti komentarji.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Kaj mu manjka? Leti glede na teste solidno, slike dela ok, samo video je ponavadi pod sprejemljivim nivojem. Imel sem par poceni dronov, pogledal kup testov in na koncu stisnil zobe in vzel Mini 2. Zadeva je res "speglana", slike in video vrhnunski, komande, domet, vse blesti. Pa še pod 250g je (kar ni nevažno).

Namesto tega bi jaz raje vzel Mini 1, če je že budget omejen.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kaj mu manjka? Leti glede na teste solidno, slike dela ok, samo video je ponavadi pod sprejemljivim nivojem. Imel sem par poceni dronov, pogledal kup testov in na koncu stisnil zobe in vzel Mini 2. Zadeva je res "speglana", slike in video vrhnunski, komande, domet, vse blesti. Pa še pod 250g je (kar ni nevažno).

Namesto tega bi jaz raje vzel Mini 1, če je že budget omejen.
je že več v omari kot v rokah... ?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Niti ne. Letim cca 1x na teden. Jaz sem že dolga leta ljubiteljski fotograf in mi tole da dodatno persperktivo. Zdaj sem recimo v Vrsarju in letim tukaj. Doma sem že več ali manj vse posnel, čeprav zdaj jesenske barve dajejo novo motivacijo.

1635721494400.jpeg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ma tale slika ni boh ve kaj. Kvaliteta, NE tema/vsebina.
Teli droni imajo video boljši kot foto!:)

Pri dronih pogledam teste na youtube. Se da dobiti originalni video. Vsak sam ve, zakaj bo rabil video ali foto!
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
eh, slika se da še vedno deloma kasneje obdelat...pa sej jo verjetno tudi ni slikal z namenom razstave :) pa point ni (vedno) v kvaliteti...point je, da narediš sliko iz drugačne perpsektive. in to je tisto, kar ti droni omogočajo.
sem šel mesec nazaj na en kucelj (blizu stola...) in sem se se pol ure hecal z dronom. selfie, pa circle, pa bumerang...na srečo sam samcat tiste pol ure. izpadel sem kot king of the...eee...hills :)
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ja, ni baš neka slika, kot napisano se mi je bolj šlo za zajet kader. Bi sicer moral še kakšnih 100m nazaj, samo mi je že padal signal. Pa tudi previsoko se nisem upal, je le letališče zraven in vozijo dnevno panoramske lete.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Odrezana je, pa "visi". To je posneto čisto "usput" in samo naloženo s telefona.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Zakaj 'taki' droni? Zardi slike in videa.
Če tega ni, je za izbrat un k samo leti.

kaj pravijo dronarji?

eh, slika se da še vedno deloma kasneje obdelat...pa sej jo verjetno tudi ni slikal z namenom razstave :) pa point ni (vedno) v kvaliteti...point je, da narediš sliko iz drugačne perpsektive. in to je tisto, kar ti droni omogočajo.
sem šel mesec nazaj na en kucelj (blizu stola...) in sem se se pol ure hecal z dronom. selfie, pa circle, pa bumerang...na srečo sam samcat tiste pol ure. izpadel sem kot king of the...eee...hills :)
pa da vidimo sliko. zakrij obraz pa bo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Dobivam reklame na mail in danes je uletelo tole. Kaj mu "manjka", da se splača dati za DJI Mini 2 veliko več ? Ne bom včeraj kupil, verjetno pa v naslednjih mesecih. Po opisu ne izgleda slab, slabi niso niti komentarji.
Mislim, da sem nekje na začetku te teme pisal o mojem "čip šit" dronu, ki ima vse kar imajo veliki (oz. DJI). Po dveh letih občasnega letenja in predvsem matranja z njim (vsaka sapa ga zajebava, komande včasih zmrznejo, šel je plavat in v podmornico - dela pa še vedno vse,...) sem popustil in preko Telekom vezave vzel Mini 2 za 453,60€, oz. 24 X 18,90.

Razlika je OGROOOMNAAA!!!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
To sem jaz že kakšno leto nazaj pisal.
Škoda denarja in predvsem časa, sploh če je to namenjeno tudi otrokom. Namesto, da bi se naučili upravljati dron in bi skupaj uživali v letenju in fotkanju, zabijaš čas za to, da dron sploh v zrak spraviš in še potem stalno čakaš, kam bo zgrmel In kdaj bo kar naenkrat začel nekaj po svoje letet. Na koncu ostane v omari in gre na Bolho, kjer zanj ne dobiš praktično nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To sem jaz že kakšno leto nazaj pisal.
Škoda denarja in predvsem časa, sploh če je to namenjeno tudi otrokom. Namesto, da bi se naučili upravljati dron in bi skupaj uživali v letenju in fotkanju, zabijaš čas za to, da dron sploh v zrak spraviš in še potem stalno čakaš, kam bo zgrmel In kdaj bo kar naenkrat začel nekaj po svoje letet. Na koncu ostane v omari in gre na Bolho, kjer zanj ne dobiš praktično nič.
Kako da ne? :oops1:

Kje lahko dobiš dron, čoln in podmornico v eni napravi? :fredi: