Kameleon in grožnje

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sam če bi bil pa lev bi se pa namesto bizija pa kak 123 tu vsajal...

SOS (same old sh....) :)
Ti očitno še nisi prišel do tega, da se ne moderira na levo desni osnovi. Pa ti misliš, da se uporabniki vsajamo zaradi tega, pa se ne. Vsajamo se, ker moderiraš na butasti osnovi. :nigladek: Kaj praviš, zakaj se nihče ne vsaja nad IbizaDriver, pa moderira bolj politično občutljiv forum kot je tvoj in je splošno znano, da je ta desen. Malo razmisli in mogoče ti bo kdaj kapnilo. :gorjaca:
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Saj se tudi name vsajajo, ne skrbi, dobim napisano vse živo. Od “levih” in “desnih”, ker pač nisem kaznoval “nasprotne” strani. Realno priznam da je včasih moderirano premalo, ker velikokrat nimam ne časa ne volje brati in urejati vsega, tako da ukrepam bolj tam, kjer je že hudo.

sam sucer ljudine delim na leve in desne, pač pa na razumne in tiste, ki to niso. Jasno mi je da imamo različne poglede na svet, malo zaradI vzgoje, malo zaradi trenutne situacije in malo zaradi karaterja. Trudim se ceniti vsa mnenja in vse ljudi, seveda pa tiste kulturne in predvsem argumentirane še malo bolj. Predvsem pa probam biti do vsakega človek, ne glede na to, kaj si morda mislimo njem.

Morda pa ne bi škodilo, če bi šli kdaj na kakšen pir vsi skupaj. Na raznih meetih in piknikih (tega je bilo včasih več), sem se praktično enako štekal z wnimi in drugimi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: superfly in bizi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj se tudi name vsajajo, ne skrbi, dobim napisano vse živo. Od “levih” in “desnih”, ker pač nisem kaznoval “nasprotne” strani. Realno priznam da je včasih moderirano premalo, ker velikokrat nimam ne časa ne volje brati in urejati vsega, tako da ukrepam bolj tam, kjer je že hudo.

sam sucer ljudine delim na leve in desne, pač pa na razumne in tiste, ki to niso. Jasno mi je da imamo različne poglede na svet, malo zaradI vzgoje, malo zaradi trenutne situacije in malo zaradi karaterja. Trudim se ceniti vsa mnenja in vse ljudi, seveda pa tiste kulturne in predvsem argumentirane še malo bolj. Predvsem pa probam biti do vsakega človek, ne glede na to, kaj si morda mislimo njem.

Morda pa ne bi škodilo, če bi šli kdaj na kakšen pir vsi skupaj. Na raznih meetih in piknikih (tega je bilo včasih več), sem se praktično enako štekal z wnimi in drugimi.
Kaj če bi si admini ta tvoj zapis nalepli na zaslon - tako za vsak slučaj. ;)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.859
113
No če se en res potrudi ( no se v bistvu niti ne rab prav dosti) in če je samo eni pisarni s petimi ljudmi kak teden mal dolgčas, lohk enmu šefu enga foruma ki se trudi bit vsaj malo resen nardi velike težave.
Pred mnogimi leti sta slavni partizan Jaroslav Ferle Štefan (ostareli partizanski jebač) in njegov kolega Florjan Nahtigal (ostareli domobranec s flatulenco) s kompanijo doma za ostarele Spodnja Pohanca dosegla, da si je šef enga foruma o kuhanju populu vse lase. Na konc ni vedu, a sta tipa fiktivna, al pa resnična in fejst ubrisana.
Ko je oba banal, se je prjavla Joži, Štefanova joškata negovalka, in Jojzka, k je bla Nahtigalova in sta se začeli prerekat ker od starcev ma daljšega.....and so on.... Potem so sledili maili od naključnih stanovalcev fiktivnega doma, da berejo forum sam zarad teh dveh zvezd in potem ju je odprl....v glavnem blo je smeha.
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Odvisno koliko te ganejo te stvari. Mene ne kaj dsti, sem si pa prebral zakone in ostale predpise na temo sovražnega govora, varstva osebnih podatkov in tako naprej.

Tako da, če ima kdo veselje, kar pogumno naprej. :) Jaz načeloma sicer ne dajem permbanov, razen če je kdo očiten spamer (in gor samo za to) ali pa če se komu res “odpelje” (so že bili primeri).

Nihče nima “pravice” biti tukaj (lahko si o forumu mislite tudi kot o privatnem klubu, kamor lastnik pač spusti kogar hoče, je pa seveda njegova odločitev in odgovornost če ima zaradi takih ravnanj manjši obisk), ima pa seveda vsak pravico da se mu spoštujejo človekove pravice in varuje zasebnost.

Svoje dni smo imeli cel nek samozvani “Nadzorni Svet”, ki se je postavljal nad nekatere odličitve (morda je bilo to še na suxu, se ne spomnim več).
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.859
113
Haha, to se mi ne da več, sploh pa ne tle. Je mel pa Kamelko kr srečo, da nismo bli stari mački skup v pisarni Haha.

Tam kjer sta ga Nahtigal pa Jaro srala, ni šlo za nobeno žaljenje, sploh pa ne spam, prej kaka neumesnost in še manj za kako kršenje zakonov. Po Jarotovih receptih pomoje še zmer ene pečejo kruh hahaha.
 
Saj se tudi name vsajajo, ne skrbi, dobim napisano vse živo. Od “levih” in “desnih”, ker pač nisem kaznoval “nasprotne” strani. Realno priznam da je včasih moderirano premalo, ker velikokrat nimam ne časa ne volje brati in urejati vsega, tako da ukrepam bolj tam, kjer je že hudo.

sam sucer ljudine delim na leve in desne, pač pa na razumne in tiste, ki to niso. Jasno mi je da imamo različne poglede na svet, malo zaradI vzgoje, malo zaradi trenutne situacije in malo zaradi karaterja. Trudim se ceniti vsa mnenja in vse ljudi, seveda pa tiste kulturne in predvsem argumentirane še malo bolj. Predvsem pa probam biti do vsakega človek, ne glede na to, kaj si morda mislimo njem.

Morda pa ne bi škodilo, če bi šli kdaj na kakšen pir vsi skupaj. Na raznih meetih in piknikih (tega je bilo včasih več), sem se praktično enako štekal z wnimi in drugimi.


kolk je pir pomagal pri štekanju? Glede na trenutno situacijo tu gor bi reku da bi blo boljš če bi šli kdaj skup na pelinkovc ali travarico...se pa strinjam stabo in podpiram tvojo idejo o pikniku/piru