kam v kamp cez 15ga in vikend - ideje

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.182
42
113
reka za ofrišat je zdele kakšna Soča, Pišnica, ipd... Je pa problem, ker v Bovcu je vse nabito, pa še temperature so visoke...

Kaj pa Dolomiti... ponoči je bilo 10-15 stopinj... sam je tud precej gužvasto.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.068
2.245
113
Dolomiti ja, ampak kampi so polni. Preklical sem jih vsaj 10 in so vsi polni. Večina nima rezervacij, tako da zjutraj je treba bit tam in čakat da gre kdo ven. Tisti ki imajo rezervacije, imajo minimum tri nocitve.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.351
3.486
113
malo manj si falil kot Ai :p Še vedno ni to blizu jezu (jezera) pri Dravogradu
Soboth je ja. Greš čez Dravograd, čez mejo, pol pa 15km v breg s povprečnim naklonom 10-15%.
Na kameri se vidi, da je prva vrsta kamperjev polna. :) kamp je pa 500m naprej ob jezeru.

 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.182
42
113
Dolomiti ja, ampak kampi so polni. Preklical sem jih vsaj 10 in so vsi polni. Večina nima rezervacij, tako da zjutraj je treba bit tam in čakat da gre kdo ven. Tisti ki imajo rezervacije, imajo minimum tri nocitve.

sej - če greš od četrtka bojo 3 nočitve... a to imaš šotor? če ob 4h štartaš si glih ob 7.30 tam... glih taprav čas, da počakaš, da se kdo spoka iz kampa.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.068
2.245
113
Dve nočitvi imam v hotelu, ampak ker je to bilo edino prosto, za znosno ceno - beri nižjo od 400€ na noč, sem itak vzel. Kampiranje s šotorom je tako malo za obudjat spomine in nafutrat otroka v sebi in ob sebi :) Sicer niti ni bilo za pričakovat drugega v tem vročinskem valu ter praznik na 15.8.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.858
6.173
113
pri taščici
V Dolomitih bi jaz spal na parkingu ce gres z AD.
Spremljam znanca ko spita v stresnem sotoru na karavanu.
Mene da bi v Tesli Y spala. Imam eno staro peno (jogi) viska, katero bi odrezal po "kalupu" Tesle.
Ne vem sicer kako laufa wc v takem primeru, ampak očitno nekako laufa, ker se ze nekaj let veckrat letno potikata po Dolomitih na ta nacin.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.182
42
113
V Dolomitih bi jaz spal na parkingu ce gres z AD.
Spremljam znanca ko spita v stresnem sotoru na karavanu.
Mene da bi v Tesli Y spala. Imam eno staro peno (jogi) viska, katero bi odrezal po "kalupu" Tesle.
Ne vem sicer kako laufa wc v takem primeru, ampak očitno nekako laufa, ker se ze nekaj let veckrat letno potikata po Dolomitih na ta nacin.

eh to mores bit tak tip za tako dopustovanje... ni to za vsakega. stalno neki kompromisi.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.351
3.486
113
Sadomazohizem v malem. Verjetno imata prenosni kemični wc. Mora ti res pasat v tistem majhnem prostoru početi vse od hrane do sranja. Včasih so temu rekli svinjak. :bonk:
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.068
2.245
113
V Dolomitih bi jaz spal na parkingu ce gres z AD.
Spremljam znanca ko spita v stresnem sotoru na karavanu.
Mene da bi v Tesli Y spala. Imam eno staro peno (jogi) viska, katero bi odrezal po "kalupu" Tesle.
Ne vem sicer kako laufa wc v takem primeru, ampak očitno nekako laufa, ker se ze nekaj let veckrat letno potikata po Dolomitih na ta nacin.
Z AD je pač malo lazje, je polno PZA na voljo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.858
6.173
113
pri taščici
Jes najbrz v gostilni, pekarni, trgovini... Serjes na počivališčih, gostilni, mogoce celo parkingu.
Problem je tuširanje.
Lahko ga izvedes s kaksnim namakanjem v "Soči".
Ja, mal sadomazo, ampak za luksuz v Dolomitih moras kar nekaj casa sadomazo na sihtu spilat.
V Srbiji/Bosni mi kaj takega na kraj pameti ne pride. Bazen, klima, zajtrk, za otroke spalnica in ne kavč je skor nuja na bookingu. ;)
Ce bi nama bilo kaj do savn bi se pri SPA bila kljukica.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.182
42
113
Jes najbrz v gostilni, pekarni, trgovini... Serjes na počivališčih, gostilni, mogoce celo parkingu.
Problem je tuširanje.
Lahko ga izvedes s kaksnim namakanjem v "Soči".
Ja, mal sadomazo, ampak za luksuz v Dolomitih moras kar nekaj casa sadomazo na sihtu spilat.
V Srbiji/Bosni mi kaj takega na kraj pameti ne pride. Bazen, klima, zajtrk, za otroke spalnica in ne kavč je skor nuja na bookingu. ;)
Ce bi nama bilo kaj do savn bi se pri SPA bila kljukica.

to kar si nastel ni luksuz, to je osnova. in v kampih ni drago.