Kalamari na Gorenskem

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Pozna kdo kako gostilno na relaciji Kranj - Kr. Gora, ki bi slovela po dobrih kalamarih . . . .

Ni mi baš neka gurmanska specialiteta, zato ne poznam, pa si je nekdo zaželel in ga bi bilo fajn peljat. . .
Hvala
nahrung002.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Kalamari so pa dobri in konkretno porcijo dobiš v Gali....

Ostalo je pa zaendrek.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Gala je meni dost porazna, kar se kalamarov tiče. Problem je ker že spanirane kupijo, ki so meni ZELO slani. V Bolerotu so pa ful dobri.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Recimo Bolero v Naklem? meni so ok..

Še en glas za Bolero, k(j)er resnično dobiš veliko porcijo zelo okusnih kalamarov.
Večkrat preverjeno, a še vedno premalokrat (gužva.press)

Noker
 
Nazadnje urejeno:

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
nahrung002.gif

Hvala. Bolero poznam, ker mi je blizu
aplauz.gif
.

Mogoče še kdo ve za kalamare na žaru in polnjene. Bi naredil malo mixa
grin1.gif
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Še en glas od mene za kalamare v Boleru - res ogromna porcija, pa odlični!
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Jest ponavad v Bolerotu jem polnjene kalamare... Pa so kr dobri, pa fajna porcija je, pa še ful tržaške dobiš zravn...
cheer.gif


Drgač majo pa ful dobre polnjene kalamare na Bledu v Pegleznu (pod Troho) sam so mal manjše porcije...
frown-1.gif


V nedelo sm biv v Kašarju v Žirovnc, sm sprobov ribjo ploščo... Pa je blo tko tko... Sicer porcija ogromna, sam škoda k je blo preveč ocvrtih gor

Baje pa slovi po izredno dobrih kalamarih gostilna Rudi v Kranjski Gori. Majo pa prov kalamari ploščo, kjer maš gor polnjene, pohane pa na žaru. Tm še nism biv, so bli pa zlo pohvaljeni
 
Nazadnje urejeno:

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
Mogoče še kdo ve za kalamare na žaru in polnjene. Bi naredil malo mixa
grin1.gif
Ko smo že pri kalamarih na žaru in občini Naklo, so odlični pri tastarem Marinšku (ki je na novo preurejena gostilna z lastno pivovarno - zdej, a je to še tastar Marinšek, al je to že najnovejši, ker so ga pred leti obnovili?), polnjeni so s sirom in pršutom. Mljac! Ne vem, če ne bom šel kar jutr s šihta na en parcjon
grin1.gif
, ko ste me glih spomnili nanje.
Če bi rad kombinacijo, se po mojem da zmenit, če sta pa dva kandidata za kombinacijo, pa sploh ni panike: en naroči ocvrte, drugi polnjene, razdelita fifti-fifti in - dober tek!
cheer.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
bla jz kkšn teden pred novim letom v Kašarju, pa so me razočarali. poleg tega da je najdl časa trajalo da sem dobila za jest je bla porcija nekam majhna(če grem jz iz gostilne v stanju da bi še kej pojedla, pol je res ZLO mal za jest). Tko da v Kašarja od zdej naprej hodim samo še na dunajce
cheer.gif
 

botr

Zelenc'
2. avg 2007
29
0
1
Predlagam Rudija v Kranjski gori. Okusno in normalne cene. Nahaja pa se v bližini bencinske črpalke ob glavni cesti.
LP
Botr
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
hvala vsem
aplauz.gif
pridni.

Torej bili pri Rudiju v Kr.Gori. . . .
Porcija dokaj mala.
grin1.gif

Ocvrti 5/5 zelo okusni, mehki, frišni
cheer.gif

Na žaru 4/5 tudi okusno in frišno tržaška omaka zraven pa je bila brez peteršilja. Samo česen + olje
crazy1.gif

Polnjeni 2/5 kalamari polnjeni z neko čip šunko in sirom. drugač OK.

Torej skupna ocena 3/5 - dobro, vendar dokaj mala porcija in pa če bi vzeli pršut ali vsaj kako malo boljšo šunko tudi ne bi bilo nič narobe. . .

Ta vikend pade SOVA
zmaga.gif
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Vceraj sprobani kalamari v Boleru - odlicni kalamari, porcija ogromna, cena zelo spodobna za tako porcijo. Skratka 5* za Bolero. Se se bomo vrnili.
aplauz.gif
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Mah tale Bolero se mi zdi bolj ena menza kot kaj dugega. Včasih sem velikokrat hodil tja, na kalamare, na pizzo... Sam ko si ene parkrat tam, ti tista hrana enostavno ne potegne več. Jaz sem se potem raje oglasil pri Gorencu, oz. Gorjancu, sem že pozabil kaj je tam - ko se iz Kranja zapelješ proti Naklem...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.333
957
113
Se strinjam, da je kot neka menza... Poleti moraš imeti srečo, da dobiš za sedet, tista terasa je preveč pokrita tako da meni ni všeč, okoli pa so nabasane mize, da imaš res občutek da si v menzi. Pa ko poješ moraš takoj vstati, da se drugi lahko vsedejo. Spet menza efekt. Priporočljiv je samo za tiste, ki se res želijo "nažreti". Porcije so res da velike, okus je povprečen... Ampak me je že zdavnaj minilo to prenažiranje. Tako, da se zdaj raje prepuščam polnosti okusov in se najem ravno prav, to pa recimo dobim na Šmarjetni.