Kakšen Knockout!

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ko prideš v gostilno ravno prav napeljan, pograbiš stol in ga zabrišeš ob tla, da se cel razleti.
Vsi taplašni se razbežijo, za šankom ostanejo samo še tvoji prijatelji.

:fredi: , tako se to dela.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Matey in zaseka

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Danes je vecinoma tako v ljubljani, ko sedijo za mizo pedercki v korenckastih hlacah. Se spomnim kako so se filipa flisarja mariborcani ustrasili, ko je robantil in klicali policijo. :valjamse: Legenda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej ponavadi ni čisto luštno ... ampak po kakih štirih dneh se pa že tudi tisto oko odpre ... :p, pa krasta odlušči, ...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Matr no, se mi je zdel, da sm to že nalimu. Se opravičujem za ponavljanje :norec:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No, pred kakimi dvajsetimi leti situacija v Krmelju : V Barbari je bila skupina bosancev, delavci sicer v Inkosu, nekaj preveč glasna. Dva brata, staroselca seveda, sta jih imela dovolj in sta jih pometala ven na cesto. Potem sta šla v katrco in za njimi ! (zadeva resna ! )

:D Torej, bežita dva tipa, za njima katra, potem je bil kandelaber, kjer sta se razbežala vsak na svoje ... katra pa vanj in na pol !

Žal, takrat še nismo imeli samsungov s kamercami. :valjamse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
:oops1:

In vse to samo zaradi tega, ker se ti je nekdo (verjetno nenamerno) podrgnil ob hrbet, svašta. Kok ljudi je padl? 5?