Covid-19 Kako sem se kratkočasil skupaj z korona viruSsom!

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.463
113
Sicer ni lastna izkušnja, ma jebat ga

Preostala familija po moji strani se je okužila začetek prejšnjega tedna. Od 6 odraslih jih je/je bilo 5 z močnejšim simptomi(vročina, bolečine v sklepih, glavobol), od teh ima en tudi spremenjen okus(vse je slano), enga je 2 dni pekla koža, da ni mogel niti spati. Kašelj in zabasan nos imajo vsi.
Od 2 otrok je en zaenkrat brez simptomov, drugi ima visoko vročino.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.510
9.212
113
Jajc tale prehladek. :(
Upam, da ne bodo imeli zapletov in bodo uspešno preživeli.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Tole so nekako standardni simptomi, ko nisi asimptomatski, ki sem jih tudi jaz slišal od prebolelih, tudi za pekočo kožo, samo za slan okus pa še nisem slišal, samo za manjko okusa.

Vsi so bili ok po cca. 1 tednu simptomov.
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
sem naredil test na protitelesa in dobil izvid, da sem v preteklosti že prebolel covid-19. Ne spomnim se posebnih simptomov, mogoče en popoldan bolela glava, pa za dva/tri dni izgubil okus, kar sem pripisoval alergijam, ki me vsake toliko časa zadanejo.
Zanimivo je, da nisem vsajen eden prej (sem šel preverjat na Google timeline) kaj "plesal" naokrog, ampak bil oz. delal od doma. Ukrepov pa se skušam držati, družimo pa martinujemo pa tudi ne.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
No prijeten lih ni....mene je bolelo....sem pa pol pol ure skup mislu kako bom kihnu pa nisem....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.369
5.875
113
pri taščici
Hm, zanimivo. Kje si se to naročil v MB?
brane_new Klasičen bris iz nosa sicer ni nič posebnega, tako da ne vem kaj ljudje delajo toliko panike. Mene je prej kot kaj druga, žgečkalo ko mi je vzela bris...
Če ga je takole vzela kot sinu, verjamem. Njemu je palčko porinila tako globoko, kot si jo porinemo mi v usesa.
Sem pa jaz že pozabil kako globoko so meni rinili palčke za MRSA testiranje.
Te je zgeckalo, da bi jo malo požgečkal, al da bi preveril "s svojo palčko bris pri njej"
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Eno vprašanje za izkušene :D

Danes sem izgubil okus....vonj......oz okus je zelo selektiven.....vonj pa na 5%.....

Ko ste imeli tega hudiča......a sta vonj in okus odšla v celoti al je blo malo selektivno to?

Ker ko sem jedel sendvič z domačim kruhom....zasko in klobaso nisem okusil nič....ko sem pa dal v usta čoko/banana tablico pa sem imel okus....

Sedaj pa ne vem al je to posledica umetnih ojačevalcev okusa ki so v teh umetni hrani al.....

Drugače se počutim 105% ok
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Gotof si!

Meni je vonj šel 100%, okus pa ta švoh in neizraziti okusi, sol, kis,.. pa relativno ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Aha.....vse mi je bolj slano in kislo.... :)

Razen teh umetnih zadev....Airwaves čigumi je imel okus......čoko/banana je imela okus......vse ostalo pa....tko tko

Vonj......če dam res zraven nosa še kaj zavoham :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Evo......da se potolažim sem si odpru en Pale Ale :nazdravje:......od vsega čutim pa mehurčke na jeziku....in pa grenko vodo.... :bonk:

Vseen če bi si en navaden Donat nalil.....
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: novaa in Hanzi