Kako naložiti datoteke iz PC na Android tablico

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
V naslovu teme sem napisal kaj me hebe. Velikokrat sem že nalagal določene stvari iz PC na telefon ali tablico in nikoli nisem imel težav. V tem primeru pa mi ni jasno in sicer. Kupil sem novo tablico in ko jo priključi na PC, da bi naložil določeno apk mi tablico na Računalniku zazna, oziroma pokaže, vendar pa ko kliknem na tablico, mi odpre praznino, ZERO. Tablica sem odklenil in vseeno 0. Kaj moram storiti, da mi pokaže vsebino tablice in da lahko naložim iz PC stvari, ki bi jih rad imel na tablici?
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
hjah, verjetno nimaš nastavljeno na prenos datotek. samsung ima privzeto prenos datotek, druge pa običajno filanje (ko vklopiš usb). preglej nastavitve. sicer pa, če ne gre...file manager pa preko mreže mečeš gor zadeve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in brane_new

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Naložiš File Explorer. Prek WIFI-ja dostopam do mape na PC-ju, katera je v skupni rabi. To je za Samsungov telefon.
Za ASUS tablico imam original Asusov File Manager, kateri je še boljši od tistega na telefonu.
Samsungov File Manager je popolnoma brez veze, ker zahteva IP številko od PC-ja, da se poveže. Glupo.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Tablica je TECLAST M40. Torej, kam moram naložiti File Manager? Na PC ali tablico? Kaj je najbolj Simple način zame, da se ne hebem preveč?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Na tablico naložiš File Explorer in prek tablice dostopaš do Windovs mape na PC-ju, katera mora biti v dana v skupno rabo.
Deluje neproblematično, vendar moraš paziti kateri AP instaliraš na tablico, ker eni preveč težijo z reklamami.
Če ni pravi , odinstaliraš in naložiš naslednjega. S tablico tudi lahko dostopam do mrežnega WD My Cloud Mirror diska, na kateremu ima cela družina skupne datoteke.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Tablica je TECLAST M40. Torej, kam moram naložiti File Manager? Na PC ali tablico? Kaj je najbolj Simple način zame, da se ne hebem preveč?

Navodila:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Se da na vse te načine, ampak osebno mi je najbolj simpl varianta en 64gb ključ ki ima na eni strani usb 3.0, na drugi pa USB-C. Pičiš v PC na navaden usb, pa v tablico oz. telefon usb-c, pa skopiraš... za večino zadev res najhitreje pa brez SW zafrkancij. Za kako musko pa filme zakon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Navodila:
Sem uporabil nasvet forumskega kolega ''kajpace''. Sedaj računalnik lepo pokaže notranje organe tablice, tako da je problem rešen. Nisem še testiral nalaganja raznih aplikacij, saj sem trenutno vse, kar sem želel, naložil že zadnjič preko Google Drive.
Vsem skupaj pa hvala lepa za nasvete in seveda dobro voljo.

Lep večer
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
airdroid kakor vidim ima velike omejitve zadnje čase----alternative?
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Js uporabljam adb. Sam je command line app.

če imaš pa kolikor toliko hiter net pa v nek cloud (google drive…) in nato na telefon.