Kako na Cres?

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.962
113
najrajš na babi
Ko bi bil ta apartma res komforten. kopalnica nič posebnega, pohištvo IKEA z modernim slogom, da vse skup bolj načičkano deluje. Ker naj si ga majo.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Za 350 eur/dan dobiš v dalmaciji luksuzno hišo z bazenom in garažo, tako da so zgornje cene res katastrofa visoke. Luksuzni apartmaji ob morju so nekje od 150 do 200eur, ampak res luksuzni.
wink-1.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Cres: Baldarin, Brajdi (raje 1. kot 2.). Baldarin je tekstilni del relativno majhen, lahko mirno vzameš brez parcele (še vedno blizu morja)
Lošinj: Lopari, mogoče še "Preko mosta"
Odvisno tudi, kaj rabiš/iščeš
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Iščem tekstil (saj nisem zdej proti fkk ampak ne bi pa cel dopust s tičem okoli mahal
grin1.gif
), ne predaleč (pelješac recimo je mičkeno iz igre), pa seveda, da je poceni. Lani naprimer sem dobil v Povljani za 2+avto 20€/dan, kar se mi zdi ok, 30€ mi je pa recimo že mal veliko (za kamp).

Predvsem, glede na to da je "višek" sezone, bom vesel če bo kje kaj prostora
grin1.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Iščem tekstil (saj nisem zdej proti fkk ampak ne bi pa cel dopust s tičem okoli mahal
grin1.gif
), ne predaleč (pelješac recimo je mičkeno iz igre), pa seveda, da je poceni. Lani naprimer sem dobil v Povljani za 2+avto 20€/dan, kar se mi zdi ok, 30€ mi je pa recimo že mal veliko (za kamp).

Predvsem, glede na to da je "višek" sezone, bom vesel če bo kje kaj prostora
grin1.gif
Baldarin ima ločeno za bingl-bongl in za "normalne" ljudi
evil.gif
. Je ločeno tudi z ograjo, tako da ni problema.
Imaš pa še na Pagu kamp Dražica - dokaj ugoden, dosti mirno in po pričevanju znancev luštno ...
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Priporočam kamp Dražica, saj je res super. Smo pavšalisti tam. Letos je posrano vreme je kar frej v kampu, drugače pa ponavadi v sezoni brez rezervacije ne gre.

bingl-bongl
hysterical-1.gif