KAJ boste pripravili na SILVESTROVO?

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
razmišljam, da bi letos po dolgem času imeli mesni fondue. in kakšno sladico...
cheer.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Mi imamo ponavadi narezek (pršut, sirček, kaka suha salama), malo zelenjavice, kaka francoska solata ali solata z lignji...za 1.1. pa itak sarme
smile-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Pri nas imamo tudi ponavadi francosko solato, potem pa kakšen mrzel narezek.

Mogoče kakšno meso, ki je ostalo od kosila pogrejemo.

Včasih naredimo tudi kakšno mleto pečenko ali kaj podobnega, večinoma pa kar hladne jedi.

Lahko pa da bo namesto francoske solate tudi kakšna makaronova solata.



Ponavadi sledi tudi kakšna malo boljša sladica, kakšne tortice, kremšnite ali kaj podobnega.



Se moramo še odločiti, kaj bomo letos pripravili.
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ponavadi se ne bašemo z ne vem kakšno težko večerjo... Hladen narezek {različni siri -sploh zame, od salam samo pršut, mogoče kakšna domača klobasa oz. salama, kuhana jajčka z nadevom, kisle kumarice, olive sploh, kisle gobice ipd}, francoska solata, ameriška solata, majoneza posebej, mogoče tudi kakšna makaronova solata ja..In pa obvezno svež domač kruh, ki hrusta. Njam.
tongue-1.gif


Sladica hm, ponavadi je kar kakšna sveže pečena potica {potratna, orehova, makova}, razni piškotki, kokosove kocke, če komu zapaše je tudi sladoled s smetano možno dobit
tongue-1.gif

Ni kakšne special sladice.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Ponavadi skuhamo res nema što nema...totalni raztur. Letos bomo mizo pospravili, ki je že od julija polna raznoraznega umetniškega materiala, tako, da bo že to wow, pol si bomo pa malo porazdelili. Jaz bom delala kakšno ekstra sladico, solato, pa pripravljala stvari, medtem, ko dragi bo pripravljal glavno jed. Nismo še določili.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
jaz sem letos imela smokije pa vodo Zalo pa eno nemško čokolado z lešniki
tongue-1.gif


majč

Tako skromna si, pa še nisi našla Vilija, ki bi te dregnil s svojim želom?

ON: Narezek s pršutom in olivami je zame klasika za silvestrsko večerjo.