Japonska

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
ko sem jaz v japonski restavraciji v londonu naročil nekaj na blef, ker itak nisem nič poznal, sem dobil šnicl v juhi
stupid-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
na letalu boš imel filme, pač pogledaš 3 ali 4, drgač pa spat al pa če si kako knjigo vzameš - al pa kake igrce
grin1.gif
ala iPod Touch, Gameboy itd... lahko potem ko ste v zraku uporabljaš
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Odvisno s kom letiš. Nekateri imajo tak hud multimedijski sistem gor (recimo tanov od Emirates), da je 11 ur mimogrede mimo.

Drugače pa če ti ni do tega, pač spiš, saj ti drugega ne preostane. No, ali pa zijanje skozi okno, Azija je zelo lepa z lufta.
 
Nazadnje urejeno:

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
prišel, videl, zmagal.
let je bil kar okej, KLM in njihov entertainment system so se iskazali. pogledal par filmov, nekaj sitcomov, poslušal muziko, tja grede sem celo spal, čeprav imam 2 metra višine. nazaj nisem spal, sem več gledal filme.
japosnka je nora, so par let pred nami, recimo pol avtov v mestu gre na štrom, prometa sploh ne slišiš. mislim tistega klasičnega kurblanja motorjev.
jedel pa sem cel teden mcdonalds in burger king. enkrat sem šel na njihovo hrano in mi ni bla bog ve kaj. sake me je lepo poknil, v karaoke bar pa nismo šli.
v glavnem preživel.
lp in hvala za nasvete.
domo arigato
markoman-san
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Brez zamere ampak je žalostno brat takle post. Iz njega razberem, da si šel na silo in da brez evropskega futra ne preživiš. Pa sam nisem nek popotnik, ampak bi tole z malo vecjo zlico zajel! Se enkrat, brez zamere, ni misljeno kot j***** v glavo, zgolj opazka!
smile-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.554
1.433
113
Je pač napisano kratko in jedrnato.
grin1.gif


Sicer pa sam scene, ko te šef pošlje na službeno pot dobesedno od danes na jutri, še predobro poznam, in zato me cinizem teme nič ne moti
aplauz.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
šumi vem.
ampak kot pravi tony, res se mi ni šlo. zvedel pa sem tudi tri dni pred odhodom, da grem. in dejansko nisem vedel kaj pričakovat. plus tega nikoli nisem bil kaj prida svetovljan. po evropi še nekak, menjava celin pa mi ne sede. kakor koli, zame se je čisto v redu izšlo, verjamem pa, da bi mnogi veliiiiiko bolj uživali in več imeli od takega potovanja. sploh če jim podjetje plača, da gredo tja.