Izdelava predelne (mavčnokartonske) stene

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.092
6.902
113
Seveda. Tudi parkside je. Samo ko pa nekdo naduto druge poducuje in se norcuje iz njih je prav reci bobu bob.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.480
9.411
113
Jest, kot taprav dec jasno, prnesem profi knaufarco, škarje za pločevino pa špohtel pa olfo, pa vaservago, fleksarca je za eno stenco pač overkil in sam za tahude dece. Je pa moja Makita že mal u letih pa je na štrik, tko da bo jezek kot taprav kmečki fant verjetn prnesu jačo. Tko da predlagam naslednji alter meet kar tam, bomo mi fukfehtarji pil pa jedl skupi z gazdarico, jezek bo pa najprej pokazu kaj zna, po taprvi roki bandaže bo pa mogoče dobil kak pir, ampak sam če bo stena u vago.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.234
1.363
113
Jaz razumem da te teme ni razumel Apolito (ker je verjetno oni od para cajotov ki piše), ampak da vsi drugi tumbate nekaj v 3pm pa ni naravno. Vse kar sem napisal je da postavljanje knaufa pač NI tak mačji kašelj kot je bilo tu predstavljeno in da 2 babi z olfo in dobro voljo NE bosta tega naredili. Moja ponudba PNG-ci je bila iskrena, ker ce zbere toliko volje, da se tega loti v babji režiji, z veseljem frcnem ta bankovec in se malo zabavam ob prigodah. Seveda je (po pricakovanju) prva stisnila rep med noge Ultranabijalka, potem pa se biseri tipa kupi si knaufarco, boš ti postavil itd. Ravno zato ker jaz NE bom postavil, in ker vem da se zadeva ne postavi z enim olfićem preko qqurca...sem se sploh javil v temo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.480
9.411
113
V bistvu se zadeva postavi z vaservago, olfa nožem, šraufarco z nastavkom, vrtalnikom s svedrom 6, škarjami za pločevino in špohtlom. v 4 kvadrate grejo glih švoh 4 plate, če se enkrat zapira in 8 če se dvakrat. Če imaš pa še knaufarco na voljo pa toliko bolje. Tko da ena baba, ki nima dveh levih to postavi mimogrede in dosti prej kot dec z dvema levima. Če sta pa dve babi brez dveh levih pa še lažje.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.234
1.363
113
...se pravi je edina ovira moj petstotak, moja rit na stolu in gajba pira? Potem pa ni ovir...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.480
9.411
113
Ne tvoja rit na lojtri, da pokažeš da nisi...čak kaj že...aja feministični fukfehtar. Pa petstotaka mi naberemo, če bo stena v vagi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.092
6.902
113
...se pravi je edina ovira moj petstotak, moja rit na stolu in gajba pira? Potem pa ni ovir...
Ne tvoja edina ovira je ego. Jaz se strinjam s tabo da je odnos tipa “postavt knauf steno je pic.kin dim” zgresen. To pa ne pomeni da je atomska fizika.

pozab 500ko prnes orodje pa babnicam rec da boste skupaj naredili… ne pa neke 500ke pa stoli pa gledal bi. Fak keri egotripi ob preprosti knauf steni