Covid-19 Ivermectin

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Se pravi, spet nek oksimoron anticepilcem. V Indiji cepljenje, kot praviš, deluje vrhunsko, v EU pa ne deluje. Bohsigavedi kaj zdaj...
ja, mogoce bi Belgijci za nasvet vprasali Indijce, navsezadnje so skoraj 3x bolje precepljeni

1637330035031.png


Yves Van Laethem warns: "The situation in intensive care could be equivalent to the first wave"
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Hoces reci, da je credna imunost strmoglavila stevilo okuzb v Indiji, tako kot je? In to cisto slucajno ravno po upeljavi Ivermectina kot zgodnje zdravljenje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Dohtarji, ki so dajali iverco ti pravijo, da to NI IMELO NOBENEGA vpliva na potek bolezni. Indija je OPUSTILA uporabo ivrce, ker NI BILO REZULTATOV.

A bo šlo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

Amid dozens of articles that ensued, Rolling Stone told of Oklahoma hospitals so jammed with ivermectin overdoses that gunshot victims had to wait for care—except it wasn’t true. Twice, The New York Times printed corrections of the same false information from Mississippi, which it described in one article and later removed, as “a staggering number of calls.” The Associated Press, Washington Post and, twice, the The Guardian in London also corrected its reporting on the alert.

The Times’ correction summed it up: “This article misstated the percentage of recent calls to the Mississippi poison control center related to ivermectin. It was 2 percent, not 70 percent.” (The Times and Post both made corrections in direct response to our reporting for this article.)

In real numbers, six calls were received for ingestion of ivermectin. Four were for the antiparasitic drug given to livestock.

If ivermectin reports had indeed been 70 percent of calls in the twenty days covered by the alert, about 800 would have flooded the poison control line. Instead, eight came in. Two callers sought information. Five had mild symptoms. One was advised to seek further care, according to data from the Mississippi Poison Control Center.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Ytbnd

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Indija ni več zanimiva ko so nehali uporabljati Ivermectin, ker ne deluje?

Tvoj kolega antivaxer je ravno objavil kako dobro gre Japonski proti Covidu in to so razlogi, ki so jih navedli:
75% precepljenost, distanciranje, ki jim je v krvi, maske, ki so jim v krvi. + dodatno spremenjena politika testiranja (PCRja ne izkoriščajo), ki najde veliko manj fake primerov in ukinitev poročanja o Covidu.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Prosim, da se tovrstne lažne novice začne brisati oz. se prepove objavljanje.

Virus naj bi mutiral v pozabo pravijo znanstveniki:

 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Glupo napisan članek, ampak bistvo se da razbrati.

Še vedno pa je ta članek za več razredov boljši od tvojega limanja fejk novic.

Fejk navedbe nevladne organizacije, ki navija za iverco in širi laži, limaš kot resnico :valjamse: :valjamse: :bonk:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
:valjamse: kako mizerni postajate. :valjamse:
Ker je Ted rekel, da je lažno, je to res. Ampak, je res no. :valjamse:
Mizerni ste predvsem vi, ki medsebojno lajkate največje neumnosti samo zato, ker jo je objavil "vaš". Ne vem, je tako težko preveriti fakt? Ivermectin na japonskem NI bil nikoli sprejet kot uradno zdravilo, ga NE uporabljajo, niti ga niso prej, niti ga ne sedaj.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Indija ni več zanimiva ko so nehali uporabljati Ivermectin, ker ne deluje?

Tvoj kolega antivaxer je ravno objavil kako dobro gre Japonski proti Covidu in to so razlogi, ki so jih navedli:
75% precepljenost, distanciranje, ki jim je v krvi, maske, ki so jim v krvi. + dodatno spremenjena politika testiranja (PCRja ne izkoriščajo), ki najde veliko manj fake primerov in ukinitev poročanja o Covidu.
Singapur ima maske od začetka, cepljenih +85%, samo c od pct...
A še vedno ni videti tistega efekta, ki bi že zdavnaj moral biti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Mizerni ste predvsem vi, ki medsebojno lajkate največje neumnosti samo zato, ker jo je objavil "vaš". Ne vem, je tako težko preveriti fakt? Ivermectin na japonskem NI bil nikoli sprejet kot uradno zdravilo, ga NE uporabljajo, niti ga niso prej, niti ga ne sedaj.
:valjamse: in to tebe boli. Preskočiš in greš naprej. Aja, ne moreš, ker te boli. :valjamse: :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Singapur ima maske od začetka, cepljenih +85%, samo c od pct...
A še vedno ni videti tistega efekta, ki bi že zdavnaj moral biti.
Aha, sedaj pa preskočimo na Singapur. Dobro potujemo, pač tako kot vam trenutno paše.

Pa poglejmo Singapur. 5,7 miljona prebivalcev, 254000 okuženih, 667 smrti (skupno). Ni efekta a ne. Gre nam za kateri večkratnik bolje?
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Aha, sedaj pa preskočimo na Singapur. Dobro potujemo, pač tako kot vam trenutno paše.

Pa poglejmo Singapur. 5,7 miljona prebivalcev, 254000 okuženih, 667 smrti (skupno). Ni efekta a ne. Gre nam za kateri večkratnik bolje?
Je za dodat, da so do sredine septembra imeli skupno manj kot 60 covid smrti. V dobrih dveh mesecih je stevilka 10 krat vecja kljub skoraj 85% precepljenosti.