Covid-19 Ivermectin

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Evo, sem te dočakal s standardnim linkom. :cheer: In ti tudi že n-krat pojasnil, da tista linkana reč nima nobenih pristojnosti za postavljanje protokolov. Kdo pa so, da naj bi jim zaupali, razen da so nekakšno interesno združenje dohtarjev? Prav lahko bi bili kot "Slovenski zdravniki".
dvomim, da je kak zdravnik med njimi.
združenje yt dohatrjev je to.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Evo, sem te dočakal s standardnim linkom. :cheer: In ti tudi že n-krat pojasnil, da tista linkana reč nima nobenih pristojnosti za postavljanje protokolov. Kdo pa so, da naj bi jim zaupali, razen da so nekakšno interesno združenje dohtarjev? Prav lahko bi bili kot "Slovenski zdravniki".
Kaksen je pa protokol za covid cepiva? Enaka doza za vse, 50kg in 150kg ljudi?

Kaksen je pa protokol za off-label tretjo dozo, pri kateri vso odgovornost prevzames nase in moras to se podpisati? Ali pa mogoce za ekspermintalna Pfizer zdravila, ki se jih uporablja v UKC za drugo klinicno fazo?

To je pa vse ok?
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Kaksen je pa protokol za covid cepiva? Enaka doza za vse, 50kg in 150kg ljudi?

Kaksen je pa protokol za off-label tretjo dozo, pri kateri vso odgovornost prevzames nase in moras to se podpisati? Ali pa mogoce za ekspermintalna Pfizer zdravila, ki se jih uporablja v UKC za drugo klinicno fazo?

To je pa vse ok?

Protokol je enak kot pri vseh drugih cepivih, ki jih dobiš v mišico. Cepivo ni zdravilo, to je menda jasno?

Pfizer ni eksperimentalno zdravilo, je zgolj pogojno odobreno cepivo, ker EMA še vedno zbira podatke o učinkovitosti in stranskih učinkih. Poleg tega gre za EU cepivo, plod evropskega razvoja in tehnologije (Biontech). Enaka tehnologija te bo čez 15 let (upam da še prej) lahko ozdravila kakšnega redkega raka.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Protokol je enak kot pri vseh drugih cepivih, ki jih dobiš v mišico. Cepivo ni zdravilo, to je menda jasno?

Pfizer ni eksperimentalno zdravilo, je zgolj pogojno odobreno cepivo, ker EMA še vedno zbira podatke o učinkovitosti in stranskih učinkih. Poleg tega gre za EU cepivo, plod evropskega razvoja in tehnologije (Biontech). Enaka tehnologija te bo čez 15 let (upam da še prej) lahko ozdravila kakšnega redkega raka.
Glede na to, da je Pfizerjevo zdravilo sele v drugi od treh klinicnih faz, je eksperimentalno.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

July 19, 2021 (LifeSiteNews) – Ivermectin (IVM) attenuates COVID-19 inflammation and other clinical symptoms in animals infected with SARS-CoV-2, according to a recent study by the French Pasteur Institute. The paper was published in EMBO Molecular Medicine last Monday and states clearly that “standard doses” of Ivermectin can prevent clinical deterioration and reduce olfactory deficit. The abstract noted: “Altogether, this study supports the use of immunomodulatory drugs such as IVM, to improve the clinical condition of SARS-CoV-2-infected patients.”

 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Glede na to, da je Pfizerjevo zdravilo sele v drugi od treh klinicnih faz, je eksperimentalno.

3. faza je pogoj za uporabo v populaciji, zaključena je bila v zadnjih mesecih 2020.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Meni je vedno fascinantno, kako nekdo “je videl” “zanesljive” ocene, da bi dal link do njih, da si lahko vsak ogleda te zanesljive ocene in ustvari svoje mišljenje o zanesljivosti, to pa ne gre. Ovce brez kančka sposobnosti lastnega razmišljanja pa take twite seveda veselo preblejajo naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in mosseero

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Malone še kar goni HCQ, čeprav je zdaj že nedvoumno dokazano, da ne samo, da ne pomaga pri covidu, ampak lahko pacientu celo škoduje. Toliko o njegovi kredibilnosti. Študijo o HCQ sem objavil v primerni temi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in Matey

damirj

Guru
9. maj 2012
4.834
2.088
113
A to imate na FB kako skupino, kjer člani crawlate po spletu vse članke in iščete dokaze za svoja prepričanja? A to delate vsak dan tudi med službenih časom ali samo takrat ko serjete na školjki? Sprašuje, za kolega. :D Ker meni osebno se 99% teh člankov zdi že na prvi pogled fake, ostali 1% pa so samo zanimivo branje, koliko dreka se pretaka po internernetnih backboneih, potem pa jst ne morem niti enga filma na Netflixu v miru brez trzanja slike gledat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik 474

Za konje...


Hmmm, nikjer ne najdem omenjenih konjev v članku. Samo hrčke. Razen če si "za konje" mislil tiste, ki ne delijo tvojega prepričanja...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Bom kar sem dal:


no clinical benefit from Remdesivir, yet it is licensed for COVID-19.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

The 33 districts in Uttar Pradesh, India have now become free from COVID-19 government informed on Friday. The recovery rate has increased up to 98.7% proving the effectiveness of IVERMECTIN as part of the “Uttar Pradesh Covid Control Model.” Of course, the media won’t mention that Ivermectin is being used for the treatment of COVID-19.

This state has an estimated population of 241 million people in 2021 and has the highest population in India. This is almost two-thirds of the United States population in 2021 and yet it is now a COVID-19 free nation.