Covid-19 Ivermectin

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
lej preprosto je, prevzameš 20 ljudi jih zdraviš z omenjeno metodo, pokažeš rezultate in prevzameš odgovornost, bi si upal? glede na stanje v državi mislim. da bi jih dobil v 10 dneh glede na covid19 situacijo, tako, da to ne bi bil problem
Neverjetno, kako se ti hlače tresejo.

 
  • Haha
Reactions: shift

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
V Afriki potem ne deluje.
Jih je vsako leto več.


Btw, CDC ga ima predpisanega za migrante iz držav tretjega sveta.

 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
Iz 2017

Ivermectin: enigmatic multifaceted ‘wonder’ drug continues to surprise and exceed expectations​

 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Iz 2017

Ivermectin: enigmatic multifaceted ‘wonder’ drug continues to surprise and exceed expectations​

Today, ivermectin is continuing to surprise and excite scientists, offering more and more promise to help improve global public health by treating a diverse range of diseases, with its unexpected potential as an antibacterial, antiviral and anti-cancer agent being particularly extraordinary.

Odkar je kovida in potečenega patenta so vse to bile debele zablode youtube znanstvenikov. Nobelovo nagrado za to konjsko in po človeka zelo nevarno zdravilo, bo potrebno čimprej preklicati.
Joe Rogan menda že rezgeta in to je šele začetek nevarnih stranskih učinkov. Kaj vse še sledi, bomo kmalu videli.
 
  • Haha
Reactions: Ytbnd

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Jaz bi raje gledal neodvisne studije pred covidom, kar se tice varnosti ipd. Ker zdaj mas na eni strani totalne anti-ivermectin-freake in na deugj strani neobjektivne zagovornike. Pre covid studije pa pravijo, da je zdravilo ultra varno. Pika.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Jaz bi raje gledal neodvisne studije pred covidom, kar se tice varnosti ipd. Ker zdaj mas na eni strani totalne anti-ivermectin-freake in na deugj strani neobjektivne zagovornike. Pre covid studije pa pravijo, da je zdravilo ultra varno. Pika.
Saj ni prevelikih dilem ali je ivermectin varen ali ni* (nekaj tveganj - ki so povezane s tipom bolezni,ki bi se jih zdravilo, potencialno obstaja, zato je potrebno z enim kotičkom očesa vseeno poškilit na varnost).
Glavno vprašanje pa je ali je učinkovit, tukaj se pa začnejo težave, ker teh veličastnih rezultatov ivermectina (ki se jih promovira) kar ni in ni.
In z vsakim dnem je slabše, kajti učinkovitost se pokaže takoj, problemi z zdravilom pa lahko šele zelo pozno.
In če se pri študijah učinkovitosti lovi p, potem veš kje si (pa to ne velja samo za ivermectin).

*In če je neko zdravilo zelo varno, kljub temu še to ne pomeni, da je primerno za samozdravljenje v poljubnih količinah (kot nekrateri to intrerpretirajo pri ivermectinu).
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

A comprehensive review of ivermectin reveals that it is among the safest and most well-tolerated drugs ever introduced to the market. In this episode I walk through an expert review of ivermectin by Jacques Descotes MD, PharmD, PhD which was conducted in early 2021. In here we discuss the safety, toxicity and known side effects and drug interactions, few and mild as they are. I felt this material needed to be brought out into the public to help assure we are having complete conversations founded on the latest data. The conclusion is that “ivermectin human toxicity cannot be claimed to be a serious cause for concern.”

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Saj ni prevelikih dilem ali je ivermectin varen ali ni* (nekaj tveganj - ki so povezane s tipom bolezni,ki bi se jih zdravilo, potencialno obstaja, zato je potrebno z enim kotičkom očesa vseeno poškilit na varnost).
Glavno vprašanje pa je ali je učinkovit, tukaj se pa začnejo težave, ker teh veličastnih rezultatov ivermectina (ki se jih promovira) kar ni in ni.
In z vsakim dnem je slabše, kajti učinkovitost se pokaže takoj, problemi z zdravilom pa lahko šele zelo pozno.
In če se pri študijah učinkovitosti lovi p, potem veš kje si (pa to ne velja samo za ivermectin).

*In če je neko zdravilo zelo varno, kljub temu še to ne pomeni, da je primerno za samozdravljenje v poljubnih količinah (kot nekrateri to intrerpretirajo pri ivermectinu).
Zakaj se Matjažu Zwitterju ne omogoči, da se naredi RCT, kot ga predlaga že dolgo časa?

* slovenski RCT sem jaz predlagal, če se prav spomnim, že lani novembra/decembra, ko smo imeli izbruhe v DSO-jih, ki bi bilo idealno okolje in populacija za to.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Zakaj se Matjažu Zwitterju ne omogoči, da se naredi RCT, kot ga predlaga že dolgo časa?

* slovenski RCT sem jaz predlagal, če se prav spomnim, že lani novembra/decembra, ko smo imeli izbruhe v DSO-jih, ki bi bilo idealno okolje in populacija za to.
Komu si pa to predlagal?
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Zakaj se Matjažu Zwitterju ne omogoči, da se naredi RCT, kot ga predlaga že dolgo časa?

* slovenski RCT sem jaz predlagal, če se prav spomnim, že lani novembra/decembra, ko smo imeli izbruhe v DSO-jih, ki bi bilo idealno okolje in populacija za to.
Zakaj se Matjažu Zwitterju ne omogoči, da se naredi RCT, kot ga predlaga že dolgo časa?

A ga kdo onemogoča? Ne poznam te dotične tematike, ampak glavna poanta ni predlagat tega, ampak izvesti tega (ni problem v tem, da se tega ni nihče spomnil).
Če pa hoče Zwitter s tujim po koprivat mahat (pametovat, kaj bi kdo drug moral), pa verjamem, da so ga dali na ignore.

Že ti si sumljiv s to dikcijo "da se naredi RCT," stavek bi bil normalen v dikciji "Zakaj se Matjažu Zwitterju ne omogoči, da (on) naredi RCT, kot ga predlaga že dolgo časa?"
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Če sem prav prebral v drugem delu članka Prepovedano zdravilo v Delu, je omenil, da je že večkrat predlagal RCT, pa mu ga ne odobrijo.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.082
113
Jaz bi raje gledal neodvisne studije pred covidom, kar se tice varnosti ipd. Ker zdaj mas na eni strani totalne anti-ivermectin-freake in na deugj strani neobjektivne zagovornike. Pre covid studije pa pravijo, da je zdravilo ultra varno. Pika.
Kak so pa pred Covidom delali covid študije z ivermectinom?
Al ker je varno jemat ko maš parazite je ziher tudi varno jemat, ko si okužen s Covidom? Količine pa enake kot za parazit al kak?
Kaj pa če se ki slučajno pol pojavi, da pri covidu pride do nekega zapleta. Nemoreš to tak posloševat.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Kaksno iniciativo neki? Protokoli so ze znani nekaj casa:

 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.217
9.455
113
kod Džej-Zija
Evo, sem te dočakal s standardnim linkom. :cheer: In ti tudi že n-krat pojasnil, da tista linkana reč nima nobenih pristojnosti za postavljanje protokolov. Kdo pa so, da naj bi jim zaupali, razen da so nekakšno interesno združenje dohtarjev? Prav lahko bi bili kot "Slovenski zdravniki".
 
  • Všeč mi je
Reactions: johan_blond