Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Pa ja ne boš rekel da tovrstna zdravila poznaš ker jih sam uporabljaš in da so stranski učinki solzne oči ?
hysterical-1.gif
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
uh,zdaj pa si me razkrinkal. Jaz bom znooooooruuuu!!
platon je vedno govoril - v sami biti politike je njeno očiščevanje, ki žene politične subjekte k razumnemu in naprednemu udejtvovanju, kar vodi do vseobčega blagostanja. Zaviralci tega procesa ponudijo političnim subjektom možnost, da aktivirajo svoje najsvetlejše duševne in razumske atribute.
 
Nazadnje urejeno:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
uh,zdaj pa si me razkrinkal. Jaz bom znooooooruuuu!!
.

Ne se delat lepega, znoru si že davno, samo zavedaš se morda ne.......
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Nič več taktike korenček / palica. Sam še palica. Sam ne vemo a po sosedih ali po nas.
Glede na zborovske mitingaše iz prejšnjega tedna je verjeten še prevzem Desusa s strani ÐjÐj
evil.gif
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Saj mu ni rekel niti da je klovn ali izmuzljivec... tako da Janša domnevno dane obljube drži
evil.gif
Še vedno pa je njegov šef tako da lahko dela z njim kar hoče oz. mu nalaga ali razrešuje dolžnosti
 
Nazadnje urejeno:

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Tudi jaz Janše ne opravičujem ker Rjavcu ni rekel da je izmuzljiva ličinka
evil.gif
Aja btw samo pojasnil sem ti kakšen je formalni odnos med njim in predsednikom vlade.
 
Nazadnje urejeno:

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Mene samo čudi glede na vso sovraštvo pri nas, da še nihče od teh desnih skrajnežev ni počil Kučana do zdaj (glede na to da se prosto sprehaja kar dosti po LJ).
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Ni mu potrebno. Pri mikstoneju gre bolj za samoobrekovanje ali samoodrekovanje
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

nacek

Guru
13. okt 2012
2.915
558
113
Evo iz Bolgarije cisto enostaven recept.

»Imamo dostojanstvo in čast. Ljudje so nam zaupali oblast in danes jim jo vračamo,« je po poročanju tujih tiskovnih agencij v Sofiji dejal Borisov.

"Ne bom sodeloval v vladi, pod katero policija pretepa ljudi," je premier Borisov dejal v parlamentu.

 
Nazadnje urejeno: