Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.218
113
42
tipical
1673715-NOBRAINVOTER.jpg
 

Priponke

  • 1673715-NOBRAINVOTER.jpg
    1673715-NOBRAINVOTER.jpg
    114,7 KB · Ogledi: 246

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
tipical

Prav maš . Tipičen volilec kateri ne naseda na levičarsko propagando ker le ta gre pri levem ušesu not , pri desnem ven .....
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Levaki ste danes spet pametni dva dni nazaj po Odmevih skor do 23h ni bilo glasu od vas. Sem se že ustrašil da ste vsi proč prišli zaradi šoka. Danes se je Bizi že nekaj ven vlekel da je delal, OK, mankali ste pa tudi vsi ostali zagrizeni levaki. Nehote sem pomislil da je nekje sestanek koordinacije za tekovine revolucije ali pa plačilni dan
hysterical-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
19.35 Pred množico je stopila t. i. Tanja iz ljudstva, avtorica pisma Janši, v katerem je zahtevala opravičilo za poimenovanje zombi. hahaha, link?
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.915
557
113
Pa kdo zdaj laze in zavaja ???????' Poudarek na osebni podpori

Iz kabineta predsednika vlade so namreč sporočili, da je Van Rompuy po telefonu poklical Janšo in mu izrazil osebno podporo ob zadnjih političnih dogajanjih v Sloveniji. Kot so navedli, je Van Rompuy poudaril "pomen politične stabilnosti v časih, ko se sprejemajo pomembne reforme ter ukrepi, ki so za državo strateškega pomena".
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Seveda saj Jankota tud Svoboda podpira,edino ta trenutek je malo nerodno hodit preblizu, zato je danes ostal doma
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.416
527
113
Mene pri teh aferah okoli JJ najbolj moti njegova obramba na vse to. Okej, nekaj je da postaviš neka dejstva al pa vsaj sprejemljiv odgovor. Ne pa da deluje po principu najboljša obramba je napad. Že naprimer reakcija glede na avtomobil,ki si ga lasti, je naprej neki metal da ima Klemenčič dražji avto kot on... mislm WTF ma to veze? Al pa naprimer komentar, da kdor ima DL v svoji koaliciji ne rabi opozicije! Mislim, pa kje oni pobirajo take komentarje? Ali imajo res PR tako slab, al kaj??
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Totalno destruktiven in revanšističen. Vedno je mi to, vi ono ...
bonk.gif


Citat:
114. člen

(organizacija vlade)

Predsednik vlade skrbi za enotnost politične in upravne usmeritve vlade ter usklajuje delo ministrov. Ministri so skupno odgovorni za delo vlade, vsak minister pa za delo svojega ministrstva.
URS

On je pa res povezovalen človek, ja ...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik disc pravi:
Mene pri teh aferah okoli JJ najbolj moti njegova obramba na vse to. Okej, nekaj je da postaviš neka dejstva al pa vsaj sprejemljiv odgovor. Ne pa da deluje po principu najboljša obramba je napad. Že naprimer reakcija glede na avtomobil,ki si ga lasti, je naprej neki metal da ima Klemenčič dražji avto kot on... mislm WTF ma to veze? Al pa naprimer komentar, da kdor ima DL v svoji koaliciji ne rabi opozicije! Mislim, pa kje oni pobirajo take komentarje? Ali imajo res PR tako slab, al kaj??

Znaki shizofrene psihoze.

Zmeraj nek zunanji sovraznik oz. nasprotnik.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.416
527
113
Ne vem, po čem ti enačiš celotno SDS politiko. Kak konkreten primer?

Dejstvo mislim da je še vedno,da padec vlade v trenutni situaciji ne prinese nič dobrega in tukaj mislim,da se moraš tudi ti s tem strinjat.