Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kje pa. Posebno zate je na lagerju še nekaj granitnih kock
smile-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Zarad bogatije začasno zaključeno
cheer.gif

Zmanjkalo je dnarja za finaciranje protestov pa je treba počakat.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Res je.
Folk je denar, ki bi ga sicer porabil za pot v Ljubljano na proteste, raje zapil in zajedel.
Po 15-tem, ko bo plača, bodo spet sredstva na voljo in se vidimo pred parlamentom.
cool-1.gif
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
branitelji ivana in tudi ivan vedno obtožujejo druge za tisto, kar sami počnejo
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
Takšnega predsednika je želel IVAN in ga na vsepretege podpiral pred volitvami -
"Povedal vam bom zgodbo. Ko je bil Pahor predsednik odbora za mednarodne odnose, je imel v pisarni poster Sharon Stone v nadnaravni velikosti. In to čeprav je imel lepo tajnico. Zato sem ga rad zafrkaval, češ pa kaj ti rabiš ta poster. Čisto resno mi je odgovoril, da je zaljubljen v Sharon Stone. Ergo. Veste, da je Sharon Stone naredila Pahorju velik kažin?! Simona Dimic je bila vendar surogat zanjo. To je čista resnica. Hotel je imeti blondinko v pisarni. Sicer pa sem Pahorja dokončno odpisal, ko se je lani vrnil iz Libije. Da se razumemo, on je poštenjak, on ne bo ukradel nič, ampak je grozno naiven. Ker sem bil v službi pri libijski vladi in pri italijansko-švicarski korporaciji, ki je imela tam posle, dobro vem, kako tam zadeve tečejo. On pa pride nazaj in reče, da je dobil milijardni posel za SCT. V Libijo je šel samo zato, da bi se SCT sploh lahko udeležil licitacije, da bi se sploh lahko potegoval za posel. Od tod do posla je še presneto daleč, ker tam tekmujejo vsi največji. Pahor pa je mislil, da je dobil milijardni posel. Tisti dan sem čez njega naredil še zadnji križ."
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
A je konec s protesti al kako?
confused-1.gif

Kot da ni blo vsakemu, ki ve realno razmišljat jasno da ulica ne more uspet. Ampak nekateri pač mislijo da so boga za jajca zgrabli pa mislijo da lahko spremenijo nekaj. Dokler skoraj 30% ljudi voli tako stranko kot je SDS si pač ne zaslužimo boljše države in smo si čisto sami krivi.

Eno so želje, drugo pa realnost, ampak večina ljudi to ne razume. Treba se je sprijaznit da je pač svet nepravičen.
 
Nazadnje urejeno:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
dsf, povej nam, da vse to ni res
Nimam pojma kaj češ, šnavcer je pa na IGNOR, tako da če misliš da bom pa zarad tebe šel gledat šnavcerjevo kozlanje si se pa zmotil... Ja?
Če maš kaj za prašat , vpraš !
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Tako kot ga serjete , še več nas bo....Predvsem pa ko bo državna režija brez plač po svizcevi zaslugi
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Mar nisi rekel da sem na IGNOR..... Torej se drž tega, bod vsaj enkrat za spremembo mož beseda... Ja ?