Iščem samsko žensko za resno zvezo

I

Izbrisan uporabnik #9334

Mmnja ... če smem samo majčken medklic, s huni nimam ravno izkušenj, zato ne vem. Toda glede čefurjev me pa zadeva zadnjih ... 25 let čedalje bolj moti.

Lahko se greš nekaj časa dobrega gostitelja, toda samo nekaj časa. Ker sem na svojem še vedno JAZ gospodar. Ne moreš se pa it zblojeno prostitutko, kar so nam nekako naredili s Slovenijo. "Vsak lahko namoči, kdor pride mimo". o_O , kot kropilni kamen za cerkvenimi vrati :nigladek: .
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Je premlada. Ja bistvo je da je Slovenec ali vsaj German, Čeh, Slovak, Poljak,Madžar tudi, Francoz, Katolik. Govorim o čistokrvnih. Za mešane ali južne pa sta bolj Kalbo, sploh pa Romzi. On se razneži in razjoka samo ob črki č, kaj šele čefur :evil:

Moraš pazit s temi željami. Poznam kar tri primere podobnih fotrov, ki so morali na koncu "požreti" ... Srbkinjo, muslimana in črnca.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Saj veš tisto: Ne splača se kregati z bedakom, ker te zvleče na svoj nizek nivo, kjer je nepremagljiv. :nigladek:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Tip išče žensko.
Koliko pa je tak način danes običajn? Tako, sam vprašam. Za prijatla.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.840
4.953
113
Misliš, dajati copy pasta sporočilo po forumih?

Ne ravno običajno, ampak boljše to, kot donirati denar onlyFans kurbicam in pričakovati, da se bo katera zagledala vate, ker si ji dal pol plače.

Verjetno bo pa več uspeha na raznih Tinderjih ali ona-on.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dandanes niti namociti vec ne rabijo. Dovolj so presvicane gate in stumfi od uporabnic pa jim pride. Namociti zaradi upada testosterona niti ne morejo vec, ker imajo tezave z erekcijo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
A jim ti sladoledne palčke gor zavezuješ da vse to veš? :D
 
Nazadnje urejeno: