Iščem pomoč pri nalaganju na disk za xbox

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik 3287

Zdravo. iščem koga, ki bi mi naložil (ali vsaj pokazal) igre za xbox360 na zunanji disk. Seveda proti plačilu.

enter.in,space@gmail.com. lp
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
No, tole si mu pa lepo napisal.
zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Full si pomagal. Se mi pac ne da zajebavat. ČE bi dobro prebral, bi videl: DA placam. Hebe mi se za google. Dokler se da placat za take zadeve ne bom zgubljal casa. Se enkrat hvala, sedaj pa spokajta prec od te teme.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

jebeštrga je tole nalaganje iger. Še vedno nisem našel nikogar. Pa sem šel malo gugulat. In sem se odločil: DA še (vedno) raje plačam nekomu za izvedbo. Lp
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
100€ pa ti dam robe na disk,da boš lahko celo življenje Rokomet špilal...samo za poškodbe ne odgovarjam
smile-1.gif
)
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Sem diplomiral iz xbox jtag in freestyle2 zadev. Če kdo potrebuje pomoč: zs. Lp
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Bos nalagal na zunanji ali notranji (xbox) disk? Jaz ti lahko pomagam pri nalaganju na zunanji usb disk. Lp
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik donboss1 pravi:
Na zunanjega bom nalagal,zdaj mam xex loader gor,pa nimam pojma kako naprej

Nimaš pojma ali se ti ne ljubi ? Dobil si ista navodila, kot sem jih poslal smt
uf-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

NAJPREJ PREBERI VSE SPODAJ NAPISANO. VSE DELATE NA (SAMO IN EDINO) SVOJO ODGOVORNOST.

(hec, nimaš kaj zajebat, a vseeno res najprej vse preberi) Postopek je enostaven (ja, ko ga enkrat daš skozi)

1. Najprej daj disk v FAT32. Uporabi guiformat. Za unit določi vrednost 32nekaj. Ne pusti na 4nekaj ker te bo hebalo v glavo in ti ne bo šlo pravilno. Nato na tem disku naredi novo mapo in jo poimenuj Games (točno tako!).

2. Potegni si program Exiso (je exe program). Mogoče bo potrebno izklopiti antivirusni program oz. uporabiti admin račun.

3. Igre, katere si potegnil z neta bo potrebno najprej dati v iso format. (lahko uporabiš poljuben program npr.: winrar) Te igre morajo biti naložene na drugi lokaciji (NE na tem disku, ki ga boš dal v fat32).

4. Zaženi exiso.exe (levi dvoklik, nato klikni zaženi). Odpre se ti novo okno. najprej(browse) določi pot "image source" (kjer se ti nahajajo igre (katere si že dal v iso), nato določi pot (browse) kam boš dal igre "destination" (se pravi na disk, katerega si dal v fat32 in izberi mapo Games). Ostalih parametrov ne spreminjaj! (razen, če želiš nalagati z ftp-ja,...)

5. Pritisni velik zelen plus (+) ter za tem tipko go! (desno spodaj).

6. Zdaj ti exiso pretvarja iso file v file, kateri bo xbox360 prepoznal za svojega. Lahko potraja od cca 5 minut do (tudi) 30 minut. Naj te ne moti dejstvo, da je file igre (ko je dokončana pretvorba) na novem disku manjša kot v iso fajlu. Tudi ime nove mape (katero ustvari sam v mapi Games) je lahko kaka čudna kratica (ni pomembno).

7. Točke 4, 5 in 6 ponoviš tolikokrat kolikor želiš (oziroma imaš iger za naložiti). Lahko daš tudi več iso fajlov naenkrat v exiso in ti potem program sam enega za drugim pretvarja.

8. Pravilno odklopi disk. Priklopi ga na xbox360. Prižgi xbox360. Zaženi xmenu ali free style 2. Poglej katero igro bi igral in IGRAJ. (upam, da znaš najti in zagnati pravilno) enega od teh dveh programov v xbox360. Če ne : napiši pa bova šla step by step.


Mislim, da nisem ničesar pozabil. LP
 

donboss1

Zelenc'
30. avg 2012
4
0
1
Lp,mam xex loader in ne vem kako ga zaženem.Delal sem po tvojih navodilah,ampak ko dam kluček 32 g v xbox,ni na njem nič!Ali rabim še xmenu ali ne?Kako se zažene free style 2?Hvala za potrpežlivost
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
xEx zaženeš normalno, kot igro in prideš v menu. Tam se potem pomikaj levo / desno, da prideš do "games" direktorija.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Odvisno kaj imaš naloženo. Nekateri imajo baje jtag a nimajo xmenija in fs 2.
1. Najprej preveri na compu ali si na ključek kaj naložil ali ne.
2. Poglej na xbox360 ali imaš te dve zadevi gor.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ja, da ne bomo odkrivali tople vode, sem na spodnji link dal navodila za delo z JTAG konzolo. Linki do potrebnih programov so mogoče mrtvi, kar ni pomembno, važno je ime programa, potem pa uporabi google in čisto vsak program, ki ga potrebuješ, je v prvem zadetku.

XBOX 360 - JTAG

Pa še to...okoli formatiranja ključka ali diska ni treba komplicirat z dodatnimi programi, ker deluje tudi, če formatiraš z tistim, ki je že v windowsih, torej desni klik na USB pogon in "formatiraj". Ampak pozor, parametri pa morajo biti pravilno nastavljeni, kot je zapisano v navodilih !!
 
Nazadnje urejeno: