iPhone 8 / X

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
pri x-u, ko pišeš sporočilo sms, med pisanjem če podereš telefon v ležeč položaj ali pokončen ne obrača teksta? torej, pred začetkom pisanja lahko izbereš ležeče ali stoječe, ko pa si med pisanjem pa se ne prilagodi če spremeniš položaj?
Hvala
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
te pa pojma nimam kaj je. Pred pisanjem obrne, slike obrača normalno, med pisanjem pa ga ne zasuče...
confused-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem ravnokar probal... in preden zacnem pisat sporocilo, je mozno obrniti... ko odgovarjam na sporocilo je tudi mozno med pisanjem obracati v landscape in nazaj... Ce pa zacnem pisati novo sporocilo, pa to kot kaze ne deluje ...
 

Brooks

Pripravnik
1. maj 2012
75
0
6
It's not a bug, it's a feature. Samo domišljijo je treba imeti. Tudi meni na Xu ne gre obrniti. Obrne se samo na zaslonu za popolnoma novo sporočilo.

Je mogoče še komu med predvajanjem velikokrat zaštekal youtube ne samo kot aplikacija ampak celoten telefon za npr. 10s? Zadnjih 14 dni, predvidevam zaradi updata, je precej bolj mir in se zgodi le še malokrat za manj časa.

Za tale faceid bi bilo fajn, če bi obstajala še kakšna stopnja varnosti nižje. Attention senzor sem seveda že izklopil. Čim malce spremeniš obrazne poteze, npr. z zehanjem, med slastno jedjo, čim nenamerno pokriješ manjši del obraza se stvar ne odklene. Prav tako me dostikrat jezi, ko imam telefon na pisalni mizi v vodoravnem položaju in se prižge zaslon zaradi nove notifikacije, nato pa mi medtem ko ga obračam v navpični položaj že sporoči da ni prepoznal obraza. Zato moram klikniti na to obvestilo, nato prične prepoznavati ponovno, ampak mi potem seveda dejansko odpre aplikacijo iz katerega je prišlo obvestilo. Kar pa velikokrat nočem, saj bi se ob ustrezni prvi prepoznavi obraza pokazal predogled obvestila in, če bi ugotovil da stvar trenutno ni pomembna ne bi nadalje odpiral.

Za prvi resen poskus uporabe je faceid sicer OK, še vedno pa vsaj 10-krat dnevno tipkam passcode. Je pa situacija precej drugačna kot v začetku, ko je bilo to ×3+. Nekateri pač nimamo na telefonu kod za aktivacijo jedrskih konic, zato pravim da bi bila uporabna opcija, da bi lahko vsak uporabnik zavestno še malce znižal stopnjo varnostnih parametrov.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

nimas gor sifer za aktivacijo jederskih bomb? wtf man?

joke. se strinjam, moral bi biti senzor za prstni odtis pod zaslonom.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Da ne odpiram nove teme, tamalemu so se na X pojavile zelene crte cez ekran. Verjetni je fuč. Kaksen preverjen servis priporocate? 340€ na epl je prevec