Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

erikson

Guru
25. avg 2007
22.226
6.063
113
ne je moc.png


In potem prideta oba izgorela na predstavitev nove knjige Aljoše Bagole Ne! je moč.

 
  • Haha
Reactions: Ateis in Hondi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.604
15.644
113
No dobro, šalo na stran - kaj dejansko ima politična provladna agitatorka in aktivistka kot je Nika Kovač za počet na takšnem srečanju? Populizme lahko (in tudi jih) stresa naokoli marsikje, kaj res niso morali pustiti tega posveta o preobrazbi zdravstva dejanskim poznavalcem stroke?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.728
6.422
113
Men se pa zdi, da ima blazno sreco... Tale PS5 bo do kraja iztržila... Ce bi ga prvi prisel iskat, bi bilo zgodbe ze zdavnaj konec in bi šla mimo vseh, ki smo sele zdaj zvedeli, da je še živa. Zdaj ga bo dobil morebiti tretji, pa dobila je zgodbo, ki se bo se en cajt repetirala: a se spomnis, k je Prepovedana talala PS5, pa ga nobeden ni hotel?.... Ce ga je sama kupila za naprej senkat, je dobr naredila.

P.s.
Giving credit where credit is due... Zenska se zmeraj hudo dobr izgleda. Kljub barvi oblačil, ki ji res ne dela nobene usluge...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.275
10.595
113
Men se pa zdi, da ima blazno sreco... Tale PS5 bo do kraja iztržila... Ce bi ga prvi prisel iskat, bi bilo zgodbe ze zdavnaj konec in bi šla mimo vseh, ki smo sele zdaj zvedeli, da je še živa. Zdaj ga bo dobil morebiti tretji, pa dobila je zgodbo, ki se bo se en cajt repetirala: a se spomnis, k je Prepovedana talala PS5, pa ga nobeden ni hotel?.... Ce ga je sama kupila za naprej senkat, je dobr naredila.

P.s.
Giving credit where credit is due... Zenska se zmeraj hudo dobr izgleda. Kljub barvi oblačil, ki ji res ne dela nobene usluge...
mogoče bi nadgradila - Noč s Fanom???? ampak se mi zdi da bo še tam bolj mizerno kot s ps5
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.728
6.422
113
Nehi, sajkek, te fore so še bolj žalostne. V tem kontekstu rezervirane za odpikane in odsluzene ate, ki samo še lajajo brezveze. Menda še nisi tam?
 

hgard

Guru
22. jul 2007
4.079
567
113
Jaz mislim, da je problem, ker hoče predajo posneti. Potem moraš biti že malo ekshibicionista, da se greš to