Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.538
15.543
113
Zanimivo, da pri vseh bedarijah, ki krožijo naokoli, ne vedo, da bi bil končni efekt enak, če bi ta tampon namesto v vagino vstavile v rit s čimer bi bil v bistvu bil volk sit (bejba pijana brez da se jo zavoha) pa še koza cela (vaginalna flora ohranjena). :D
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.095
2.534
113
Sedaj, če ga daš notr po takem tretmaju ali si tudi ti pol trezno nažgan?
Lahko zatrdim, da namakanje v tako razkuženo ni prijetno!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.606
5.805
113

Opazim ta članek, si mislim, fak kolk sta nora da rineta z enomesečnikom na dopust, zdaj jima je pa zbolel.... Nakar se mi želodec obrne, ko v zadnjem delu članka omenijo, da je srž problema zaprt kemp. In onadva v avtodomu!!! Kolk debilizma lahko še spravijo skupaj za samopromocijo?
 
  • Haha
Reactions: jonny77

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.370
3.671
113
Po celem poletju dopusta se prileže dopust...



nika Kovač
Šle smo v London. Plesale na Abbo. In imele po težkem poletju nekaj dni majhnega dopusta. ❤️
7BuFy1n.jpeg
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.032
827
113
Ampak debela je pa še vedno.
Noče in noče! :)

p.s. sam v te zahojene kapitalistične kraje. Kaj pa Eritreja. Gaza je zdele moderna :)
kot info, punca ima diabetes TIP 1 (prirojena bolezen, ni si je pridelala sama)... in ti ljudje naj nebi bili debeli. Pomeni, da sladkorne nima njabolje urejene in da mora brizgat več inzulina.

In v zahojene države ne gre, ker tam niti slučajno nebi bila deležna zastonj pripomočkov, ki ji urejajo njeno bolezen.
In tudi, če bi jih plačala sama, jin tam ni na voljo.
Mesečno bi samoplačniško plačala ~500€+ samo za potrošni materjal inzulinske črpalke, ki sama stane med 3-7k evrov.
 

dask

Majstr
21. sep 2023
442
490
63
kot info, punca ima diabetes TIP 1 (prirojena bolezen, ni si je pridelala sama)... in ti ljudje naj nebi bili debeli. Pomeni, da sladkorne nima njabolje urejene in da mora brizgat več inzulina.

In v zahojene države ne gre, ker tam niti slučajno nebi bila deležna zastonj pripomočkov, ki ji urejajo njeno bolezen.
In tudi, če bi jih plačala sama, jin tam ni na voljo.
Mesečno bi samoplačniško plačala ~500€+ samo za potrošni materjal inzulinske črpalke, ki sama stane med 3-7k evrov.
Mislim da v zahojene države ne gre iz popolnoma drugih razlogov, ne se slepit. Diabetes TIP1 ima tudi moj bratranec, pa sva prevandrala precej "zahojenih" držav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.870
36
48
kot info, punca ima diabetes TIP 1 (prirojena bolezen, ni si je pridelala sama)... in ti ljudje naj nebi bili debeli. Pomeni, da sladkorne nima njabolje urejene in da mora brizgat več inzulina.

In v zahojene države ne gre, ker tam niti slučajno nebi bila deležna zastonj pripomočkov, ki ji urejajo njeno bolezen.
In tudi, če bi jih plačala sama, jin tam ni na voljo.
Mesečno bi samoplačniško plačala ~500€+ samo za potrošni materjal inzulinske črpalke, ki sama stane med 3-7k evrov.
Vse to kat ti pises si lahko v zahojene drzave pelje zraven! Tak kot lahko gre na letalo za London in pelje vse zraven lahko naredi za Eritrejo ali pa Gazo.
Bolezen ni izgovor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.032
827
113
Ni čisto tako kot ti pišeš. Če se zodi, da se prekinejo leltaske povezave in se prekine dobava nujne medicinkse pomoči etc... tebi pa poide zaloga si v P. :)
O CGMu in potrošnemu materijalu za inzulinsko črpalko pa lahko tam samo sanjaš. Že, če dobiš inzulin si lahko srečen.

Edit: Vojna območja - Pište o Gazi...
 
  • Haha
Reactions: dentex

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.032
827
113
težko verjamem...

nika12-2048x1338.jpg.webp
Posnetek-zaslona-2023-02-13-073849-585x390.png
Sej pravim, da je nima urejene :D
In je ne zagovarajm , celo nasprotno.... tukaj iz varnosti je glavna, se phizid čes vse živo, med tem, ko ji naš standard in naš zdravstven sistem omogoča, da ima top šhit opremo za svojo bolezen in to zastonj. Sama se pa nažira stvari, ki boljše da se jih nebi.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: dentex in sad