Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.135
113
Za popizdit kakšno retardirano mentaliteto imajo to kakšni starši, adijo pamet.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.222
5.237
113
Napeesdile sta jih pa woke ženi....

Klasika vsakega medsosedskega kreganja....mož se krega s sosedi....Žena pa vleče na ušesa in špega iz garaže :)

Nope... jao, kak jih je bilo sram. Se pa nista vec oglasila po tem, samo nemo prepisovala slajde v svoj laptop... Tu pa se mi zdi, da so imele nekaj zraven.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Za popizdit kakšno retardirano mentaliteto imajo to kakšni starši, adijo pamet.
Meni je sosedov pankrt večkrat nabil žogo v avto in to v pričo njegove mame. Ko sem oba nap*zdil je začela, da to ne dela zanalašč in da ne moreš otroku omejevat igre. Ni čudnega, da je tako, če se pa že starši glupi ko točak in popolnoma brezobzirni do drugih otrok pa je deležen permisivne vzgoje in naučen, da ima vedno prav in same pravice brez dolžnosti.
Da pa vidim nekoga ki muči žival pa ne vem ali bi bil sposoben se kontrolirat in mu ne primazat kakšne klofute... Ker taki so pa gnoji od ljudi, ki jih prebavljam...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Meni je sosedov pankrt večkrat nabil žogo v avto in to v pričo njegove mame. Ko sem oba nap*zdil je začela, da to ne dela zanalašč in da ne moreš otroku omejevat igre. Ni čudnega, da je tako, če se pa že starši glupi ko točak in popolnoma brezobzirni do drugih otrok pa je deležen permisivne vzgoje in naučen, da ima vedno prav in same pravice brez dolžnosti.
Da pa vidim nekoga ki muči žival pa ne vem ali bi bil sposoben se kontrolirat in mu ne primazat kakšne klofute... Ker taki so pa gnoji od ljudi, ki jih prebavljam...
To so pa zlati sončki, a ne??
Jaz se sploh ne bi zadrževala, klofnila bi starše in otroka zraven. Saj bi vedeli zakaj. Pa sem na splošno proti nasilju med živimi bitji. Ampak tukaj pa tudi jaz postavim piko.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Sem kar rekel, da v primeru škode kličem policijo in jih prosim za zapisnik pa bo lepo sončkova mama poravnala škodo. :evil:
Je pa ta isti mulc v preteklosti že stolkel blatnik sosedi z žogo, tako da nisem edini, ki ima s tem problem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Otrok si zlije vrel kofe po sebi. Normalen človek s kmečko pametjo bi ga peljal k zdravniku, ker ima kar divje opekline, novodobna google mamica gre po šentjanževo olje, da mu dohtarji ne bodo dajal kemije.... niti nisem komentiral.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
648
624
93
Ali se minister kdaj vpraša in poskusi resiti enostavno vprašanje!: Kako povrniti spoštovanje, avtoriteto učiteljem? Kdo bo ustavil starše sončkov, ki delajo pizdarije po šolah?
Kako se omeji grožnje staršev učiteljem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

torentino

Majstr
8. sep 2009
374
311
63
Ne bi o tem
Ali se minister kdaj vpraša in poskusi resiti enostavno vprašanje!: Kako povrniti spoštovanje, avtoriteto učiteljem? Kdo bo ustavil starše sončkov, ki delajo pizdarije po šolah?
Kako se omeji grožnje staršev učiteljem?
Glej, na splošno stanje duha naj parkirajo enega hišnika v partizanski uniformi, titovka z rdećo zvezdo, šmajser na mizi, sedaj pa naj mama teži.
Za zajebane še sliko Barbainega rova zadaj v recepciji, rezultati ne izostanejo. Črni bodo nekaj pizdakali, ampak hišnik naj nekaj sikne o fašistih, pa bo.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: trance0 in Kamele0N

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Ali se minister kdaj vpraša in poskusi resiti enostavno vprašanje!: Kako povrniti spoštovanje, avtoriteto učiteljem? Kdo bo ustavil starše sončkov, ki delajo pizdarije po šolah?
Kako se omeji grožnje staršev učiteljem?
Saj čez dve leti bojo lahko sami hodli v šolo froce učit, ker učtlov tak ne bo.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Pr nas ni bilo na srendnji šoli nobenega ujčkanja (generacija mal po 90). Za Fiziko, če nisi nič prav mel na testu si dobil 0 ne 1 in si mogel prvo na 1 popravit. Pa ni noben starš v šolo hodu pa se bunil. Učil me je Pečan (ta ki je sedaj večkrat po tv - ne vem kaj je nekaj od ravnateljev). Enkrat mi je čevlje vrgel čez okno sredi zime, ker jih nisem mel v vrečki. Drugič mi jih je pa našutiral čez celo učilnico. Ocene pa vse kar je padlo. Pa je blo kar nekaj patronov med učenci.

Prej bi rekel, da se je še faks sfižil v zadnjih letih sploh s to bolonsko reformo al kaj je bilo.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Ko za nazaj pogledaš ni to nobena skrajnost. Pač tako mora biti drugače pa imaš trop podivjanih najstnikov. Neka avtoriteta mora biti. Pri tem za fiziko ni nobeden niti pisnil med uro pa je bilo nekaj kar težkih karakterjev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Čudno fiziki so zmeraj znali avtoriteto postavit.... če bi me moj še matematiko imel, bi bil sedaj Dr.

:/
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113

LoL :D

Piers Morgan asks OnlyFans influencer Elle Brooke whether she worries her future children might see her racy content online one day

LOL, baba ni neumna, dober odgovor. Morala bi se lotiti Bruseljske energetike, da bi tistim mehkim curam kdaj zabila kakšno tako, kot Ciccolina pred desetletji v ITA parlamentu :-D

Hudič je samo v tem, da bo čez desetletje njen "internetni trg" mnogo manjši, in če nima že zdaj top šit fin. svetovalcev, ne bo od denarja nič ostalo. Še za fičota ga ne bo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.135
113
Čist povprečna bejba na OF "k n'č" zaslužila 250k, ker je predhodno postala "znana" s svojim (could-be-fake) viralnim fimčkom kjer ga hoče potegnit frendu :D