Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.072
6.885
113
Gre za to, da ce imas bajto vredno 400, je cisto vseeno ali si delil prej ali naknadno. Ker navadno prodaja ne disi drugi strani, pa otroci bi raje ostali v bajti kot sli v luknjo za 200jurjev. Ni problema v primerih, kjer imata zakonca v stumfu vsak svojih 200 za izplacat drugega. Navadno tega ni, kvecjemu se kak kredit od bajte....
Ti si dal primer da janez zensko izplaca. Ce se to zgodi pol ne gre s passatom in biciklom brez vsega k ljubici ampak nekaj ma.

pa sem sam sel cez to samo ni blo ljubice da bi se tolazil :)
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.472
2.792
113
v lokalni ostariji
Ločitev je dražja če so vmes se otroci. Ker hitro ženske obračunajo se skrb za otroke v doprinos v zakon...

Poznam primer nekoga ki je vlagal v hišo vendar ni spravljal računov, plačeval je vse na banki s gotovino. Na koncu pa ni imel ničesar da bi dokazoval svoj vlozek.

Je pa tako, če se najdeta dva razumna gre ločitev ugodno in enostavno skozi. Se pa jih dosti premisli ko izračunajo da se jim ne izplača ločitev ker je žena preveč vpeta v posel (en velik prevoznik je bil pred ločitvijo pa mu je žena rekla da naj raje še enkrat razmisli saj ona ne samo da mu bo pobrala denar da ona tudi skrbi za del posla in bo ob delo...) drug v moji bližini pa se je ločil, z bivšo ženo je poizkusil furat firmo naprej (žena bila računovodkinja) no na koncu je posel prodal, prostore oddal on šel pa v službo k bivši konkurenci.