IKEA

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.850
3.368
113
40
Lj
Očitno res. Ali pa kaka psihološka fora, ker je prej Jankovič njih jebal za zemljišče, sedaj oni nazaj.
 
  • Haha
Reactions: Davidoff

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
S transportom so zadnje leto težave in tudi IKEA ni izjema. Verjetno tisto kar pride dostavijo večjim trgom.


Jaz sem tisto, kar ni bilo na zalogi, plačal po predračunu in so javili, ko je prišlo. Lahko se tudi na spletni strani vpiše, da javijo, ko je spet na zalogi. Ampak imam občutek, da naročijo samo tisto, kar je prodano.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
S transportom so zadnje leto težave in tudi IKEA ni izjema. Verjetno tisto kar pride dostavijo večjim trgom.


Jaz sem tisto, kar ni bilo na zalogi, plačal po predračunu in so javili, ko je prišlo. Lahko se tudi na spletni strani vpiše, da javijo, ko je spet na zalogi. Ampak imam občutek, da naročijo samo tisto, kar je prodano.
Jaz pa recimo potrebujem dva identična kosa. Se vpišem, da me obvestijo, ko izdelek pride. Pride pa samo en kos...
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Kaj je to neka nova YT fora, da se moraš pred ogledom tega videa identificirati s plačilno kartico ali dokumentom:sprasujemse:

Srečno Novo leto.
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
666
7
18
bostjan.muha.cc
Tole s samo zalogo je kar globalni problem. Se je iskal stol Marcus in ga ni bilo ne pri nas, ne na hrvaskem, v italiji nekje ne jugu ena trgovina ter nekaj v avstriji. Potem kake ponve, ko sem preverjal jih ni bilo nikjer v blizni okolici. Prav tako na redditu se bere za v USA in drugje, da so kar tezave z zalogo.

Tako, da "slovenska ikea sux", nekako ni na mestu .... vsaj glede zalog ne.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.731
2.345
113
Pomurje
Mogoče se bo treba spet naučit, da se kvalitetno pohištvo menja na 20 let in ne na 5. In ta klump je bil poceni zato se je lahko menjalo na 5.
Resusrov za tak način življenja pa hitro zmanjka
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad, 8888 in novaa

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Ajde ne budali preveč. Malm predalniki so po 20 letih enaki kot prvi dan, prav tako nočne omarice, postelje v otroških sobah in vse vgradne omare. Pisalne mize so pa prerasli preden so se samouničile. Trije krožniki od 24-ih so se okrušil, pa ene 10 kozarcev za vino smo razbili.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Imam sam ikejino kuhinjo, sem jo sam sestavil, tako da sem vsak kos in vijak v roke prijel. Pa tudi že marsikaj drugega prej ne od ikeje. Pa ko sem jo kupoval sem pregledal par drugih salonov. Nimam niti najmanjšega pomisleka o kvaliteti.
imam pa jyskovo omaro. Tist pa vprašanje kako dolgo bo. Je cca 12mm debela iverka.

Ne vem kaj pričakuje -te/jo, vsak dan nas je več, površina zemlje je pa skos enaka. Več nas je več se proda, več se ruši/gradi. Normalno, da se dogaja svinjarija. Danes v romuniji, jutri pa nekje drugje. Pač les morjo nekje dobit. Ko pa podražijo 10% pa po vseh medijih.
Ni nam več poti nazaj! Samo uživajmo dokler še lahko. Naši zanamci ne bodo več tako svobodno živeli. No vbistvu so že nas začel ovirat s qr kodami...
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.731
2.345
113
Pomurje
Ajde ne budali preveč. Malm predalniki so po 20 letih enaki kot prvi dan, prav tako nočne omarice, postelje v otroških sobah in vse vgradne omare. Pisalne mize so pa prerasli preden so se samouničile. Trije krožniki od 24-ih so se okrušil, pa ene 10 kozarcev za vino smo razbili.
Si sam sebi odgovoril.
Pred 20 leti je bilo tudi v Ikei drugače
 
  • Všeč mi je
Reactions: spenstar
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ajde ne budali preveč. Malm predalniki so po 20 letih enaki kot prvi dan, prav tako nočne omarice, postelje v otroških sobah in vse vgradne omare. Pisalne mize so pa prerasli preden so se samouničile. Trije krožniki od 24-ih so se okrušil, pa ene 10 kozarcev za vino smo razbili.

Ja, k si horenc. Mi ki smo malo bližje balkanu, pa ne znamo biti tako nežni.

Edina konfekcijsko kupljena kuhinja ki je bila spodobno narejena, je bila Gorenjeva, Glin Nazarje, v 80. letih. Vse preostalo od slovenske mizarske industrije je zdržalo morda dve leti uporabe. Seveda, predali iz 12 mm debele iverice, vrata iz 16-ke, hrbet iz 5x štukanega lesonita itd :obesise:. (Pazi, hrbet je konstrukcijsko zelo obremenjen, drži kpl omaro skupaj).

Saj je držalo, do naslednjega potresa ali ko se je mulec s hojco zabil noter. Panti - najcenejši Lama Dekani itd. Brezveze.

Ko se enkrat naseliš na stalno destinacijo, je najbolje dat delat na mero. Da je vsaj nekaj let let mir.
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
No, saj drugače veš, da obstaja kar nekaj kvalitetnih znamk kuhinj. Je pa res, da te niso v rangu 5-10k. En takšen primer je Arclinea.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, ne poznam itak. Ker mi je seveda brezveze eksperimentirati, imam tudi še kje drugje za denar in čas zagonit. Raje dam malce več (pa ni tako zelo "več") lokalnemu mizarju in je zadeva za večno.

Je pa tudi res, da je dobro vsakih nekaj let zamenjat pohištvo že zaradi pajkov tam zadaj ... :zardelalter: , tako da imate morda vseeno malce prav glede Ikee. :D
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.252
113
Iskajoč brata
še en primer, da ful manjka robe, v primerjavi s tujino.

Sem imel primer Decathlon, kupoval rokavice, v Italiji 8 različnih, Slovenija 3....